Ta część ciała Joanny Jabłczyńskiej rozpala jej fanów do czerwoności. Aktorka dostaje przez nią niemoralne propozycje

Joanna Jabłczyńska (fot. ONS)

Joanna Jabłczyńska (fot. ONS)

Stopy Joanny Jabłczyńskiej

Joanna Jabłczyńska jest szczupła, wysportowana i śliczna. Fanów urody aktorki jest sporo, niektórzy jednak – jak się okazuje – upodobali sobie jeden, bardzo konkretny fragment jej sylwetki. A mianowicie stopy. W internecie krąży nawet filmik składający się ze scen z serialu „Na Wspólnej”, w których aktorka odsłaniała tę część swojego ciała.

O tym, że jej stopy mają wielu fanów Joanna Jabłczyńska opowiada w jednym z najnowszych odcinków programu „Aleja Sław” w Polsat Cafe. I choć aktorka za nimi nie przepada, to ponoć ich wielbiciele o swojej słabości dla tej części ciała aktorki zapewniają od lat.

Ku mojemu zaskoczeniu, od wielu już lat, od różnych osób dostaję maile dotyczące moich stóp. Żeby nie było: one nie są wyjątkowe, ja za nimi nie przepadam – twierdzi Joanna w rozmowie z „Aleją Sław”. – Mam płaskostopie i często wymęczone nogi od sportów, które uprawiam. Ale, jak widzę, ten fetysz jest ogromnie modny. Bo nawet kiedy w serialu raz zdjęłam buty, ktoś się na tyle natrudził, żeby wyciąć ten fragment, zapętlić i zrobić z tego kilkuminutowy filmik. Aż boję się zaglądać na ten filmik, ile on ma wyświetleń.

Doszło nawet do tego, że dzięki swoim zgrabnym stopom Joanna doczekała się intrygującej, ale też nieco niemoralnej propozycji.

Nawet wczoraj dostałam takiego maila i go zacytuję – mówi aktorka i przytacza treść:  – Witam Pani Joasiu, jestem fanem pani i pani urody, może to nietypowy komplement, ale ma pani wyjątkowo urocze stopy. Mam bzika na ich punkcie. Jako pani fan, chciałbym o coś poprosić. Chciałbym mieć tylko dla siebie cokolwiek, co jest związane z pani stópkami: bucik, skarpetka. Ale wiadomo, że nic nie ma za darmo. Zatem mam dla pani nietypową propozycję: jeśli dostałbym od pani choćby jedną pani skarpetkę, to zobowiązuję się zasilić konto WOŚP kwotą co najmniej 100 zł.

Trzeba przyznać, że choć to prośba cokolwiek dziwna, to jednak wspaniałomyślność i szlachetna postawa fana fetyszysty budzi pewne wzruszenie.

Więcej w „Alei Sław”. Premiera nowych odcinków w każdy piątek o 21:00 w Polsat Cafe.

Zobacz także: Ups… Joanna Jabłczyńska ujawniła, kim jest agent w programie „Agent. Gwiazdy”?

A to czy, Joanna Jabłczyńska ma stopy, dla których można stracić głowę, sprawdzicie w naszej galerii.

Joanna Jabłczyńska (fot. AKPA)

Joanna Jabłczyńska (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×