Jessica Mercedes wbija szpilę portalom i publikuje zdjęcie bez makijażu! Fani: „Jesteś piękna”

Jessica Mercedes bez makijażu zdjęcia

Jessica Mercedes bez makijażu zdjęcia

Jessica Mercedes bez makijażu

Gwiazdy rzadko pokazują zdjęcia w domowych pieleszach. Fani jednak uwielbiają takie fotografie i bardzo chętnie je oglądają. Mają ku temu okazję, jeśli odwiedzą profile w mediach społecznościowych założone i prowadzone przez swoich idoli.

Jessica Mercedes jest znaną blogerką. Ma fanów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jessica zajmuje się modą, więc jest na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami. Ostatnio pojawiła się na Paris Fasshion Week.

Zobacz: Jessica Mercedes szaleje na pokazach w Paryżu. Oglądała kolekcje znanych marek, a jedna jej stylizacja wyprzedziła jesienne trendy

Blogerka ma sporo pracy. Nie zapomina jednak o swoich fanach. Chętnie prezentuje się w różnych odsłonach i stylizacjach. Rzadko jednak zdarza się taka okazja aby ci, którzy obserwują blogerkę mogli zobaczyć ją w domowym wydaniu. Tym razem było jednak inaczej. Jessica zamieściła na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Wbiła tym samym szpilę jednemu z plotkarskich portali, który pokazał jak wygląda blogerka, kiedy nie ma na sobie make-up’u.

Perfect friday after Fashion Week at home: comfy jumper + no make up ???☕️ Skoro się tak klikam bez makijażu, to macie mnie bez makijażu, ale za to z uśmiechem ??? Tak się czuję najlepiej po tym modowym i make up-owym szaleństwie w Mediolanie i Paryżu – we własnym mieszkanku, w wygodnej bluzie i bez makijażu ❤️ – napisała pod zdjęciem na Instagramie 
A w jakiej wersji Jessica podoba Wam się najbardziej? W makijażu czy bez?
Jessica Mercedes w makijażu

Jessica Mercedes w makijażu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×