Honorata Skarbek kłóci się z fanką: „Gdybyś Ty tak często pokazywała dobrą muzę, jak często pokazujesz du*ę”. Odpowiedź? Cięta riposta!

Honorata Skarbek kłóci się z fanką

Honorata Skarbek kłóci się z fanką

Honorata Skarbek w bikini

Honorata Skarbek należy do tych artystek młodego pokolenia, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Popularna Honey króluje w mediach społecznościowych. Jej profile przyciągają tysiące fanów. Dodatkowo wokalistka prowadzi bloga.

Gwiazda postanowiła skorzystać z wolnych dni i udała się na wypoczynek. Niemal natychmiast pochwaliła się zdjęciami w bikini. Jedno z nich wywołało jednak burzę w sieci. Honey opala się na skuterze wodnym, a uwagę fanów przyciągnęła figura artystki.

Gdybyś Ty tak często pokazywała jakąś swoją dobrą muzę, jak często pokazujesz du*ę, to można by o Tobie powiedzieć, że jesteś artystką. No ale cóż, jak się nie ma co pokazać, to zawsze można pokazać tyłek, na to zawsze ktoś zwróci uwagę, a na nową słabą piosenkę niekoniecznie – czytamy w komentarzach

Riposta Honoraty była cięta.

Marta, zdobyłaś 20 lajków, możesz wypisać sobie jakiś certyfikat i włożyć go w ramkę – napisała

Gwiazda niestety się pomyliła, bo do dziś jest już ich nieco ponad 1700. Fanka nie pozostała dłużna swojej idolce.

Może Cię zaskoczę ale sa na świecie ludzie dla których lajki nie mają żadnej wartości 🙂 i nie muszą nic pokazywać żeby się dowartosciowac. Swoją drogą dobrze ze napisałaś „Lato” zapewne wszyscy tutaj myśleli że mamy jeszcze zimę (pisownia oryginalna) – czytamy

Myślicie, że Honorata jeszcze jej odpowie?

Zobacz: Honorata Skarbek znowu zmieniła fryzurę! 

Honorata Skarbek kłóci się z fanką

Honorata Skarbek kłóci się z fanką

Honorata Skarbek w bikini. Kłótnia z fanką

Honorata Skarbek w bikini. Kłótnia z fanką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×