Kasia Tusk ma nową fryzurę! Pochwaliła się metamorfozą

Kasia Tusk fryzura

Kasia Tusk fryzura

Kasia Tusk zmieniła fryzurę

Kasia Tusk to jedna z tych blogerek, która rzeczywiście zarabia na swojej pasji. Kasia jest na rynku od paru dobrych lat i trzyma się na bardzo mocnej pozycji. Teksty blogerki są dobrze napisane, po polsku i angielsku, Kasia na bieżąco odpowiada na komentarze czytelniczek, a jej zdjęcia są bardzo profesjonalne. Sama również ma bardzo poprawny styl, który można nazwać klasycznym, ale można by też nazwać nudnym…

Czytelniczki Kasi dojrzewały razem z nią i mogły obserwować jak zmienia się ich idolka. Trzeba przyznać, że stylizacje Kasi Tusk zawsze były stonowane i neutralne, bez szaleństw w żadną stronę, ale im jest starsza tym bardziej zaczyna przypominać panią na wysokim stanowisku. Do takich refleksji skłonił nas ostatni wpis Kasi na jej blogu, na który nie zaglądamy co prawda AŻ TAK często, ale czasami owszem tak.

Kasia w ostatnim wpisie zaskoczyła nas swoim lookiem, który nawet jak na jej neutralne standardy jest mocno zachowawczy. Czarne sztyblety, czarne spodnie, beżowy płaszczyk, szary szalik… Dodatkowo oszczędny makijaż i nowy kolor włosów dodały Kasi kilka lat, a odjęły jej świeżości i młodzieńczości. Włosy są co prawda odświeżone, jasne i niedbale roztrzepane, ale Kasia wydaje się być smutna i przygaszona.

Jak oceniacie metamorfozę Kasi Tusk?

Zobacz: Aneta Zając już tak nie wygląda. Aktorka postanowiła przefarbować…

Kasia Tusk - nowa fryzura

Kasia Tusk – nowa fryzura

Fryzura Kasi Tusk

Fryzura Kasi Tusk

Kasia Tusk w poprzedniej fryzurze:

Kasia Tusk pokazała zdjęcia z mieszkania Donalda Tuska

Kasia Tusk w starej fryzurze


Kasia Tusk - nowa fryzura

Kasia Tusk - nowa fryzura

Fryzura Kasi Tusk

Fryzura Kasi Tusk

Kasia Tusk jako pogodynka

Kasia Tusk jako pogodynka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×