Dorota Szelągowska zrobiła sobie tatuaż! Wiemy co i w jakim miejscu [Instagram]

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wytatuowała sobie na ręce diament

Dorota Szelągowska może poszczycić się sukcesami zawodowymi. Projektantka wnętrz z powodzeniem prowadzi program Dorota was urządzi, dzięki któremu zmieniła wnętrza mieszkalne wielu rodzin. Niestety w jej życiu prywatnym rok temu pojawiła się pewna rysa. W minionym roku gwiazda rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Adamem Sztabą. Na całe szczęście, Dorota szybko znalazła przystań u boku nowego partnera.

Zobacz: Dorota Szelągowska ma nowego partnera! Zdradziła tę informację zupełnie przez przypadek

Ja się generalnie nie kryje z moim życiem, ale nie mam potrzeby opowiadania o nim. Nie zmienia to faktu, że jak jak wrócę do domu to się zajmę kolacją, a mój facet wierci dziury. Uwielbiam to. Nie znoszę metroseksualności, nie znoszę facetów, którzy się pindrzą i układają włosy przed lustrem. – zdradziła kilka miesięcy temu w programie Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Okazuje się, że teraz przyszła pora na kolejną zmianę w życiu dziennikarki. Na swoim Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie prosto z salonu tatuażu! Projektantka wnętrz zafundowała sobie niewielkiej wielkości diamencik na wewnętrznej stronie ręki. 

#pozdjeciach #relaks – napisała

Wszystko wskazuje na to, że Dorota to twarda babka i żaden ból nie jest jej straszny 😉

Ciekawe, czy tatuaż ma dla niej jakieś szczególne znaczenie, czy będzie pełnił wyłącznie funkcje estetyczne. Podoba Wam się? Macie jakieś tatuaże?

Dorota Szelągowska ma tatuaż

Dorota Szelągowska ma tatuaż

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×