Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować!...

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]
Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch,...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Dziś piątek, 22.06.2018

Oto dwie najbardziej stylowe dziewczyny na świecie. Dree Hemingway i Clemence Poesy wyglądają jak siostry! Łączy je więcej, niż ci się wydaje

Dree Hemingway i Clemence Poesy, nowe ambasadorki zapachu Chloe (fot. ONS)


Dree Hemingway i Clemence Poesy: twarze perfum Chloe

Dree Hemingway ma 28 lat, jest amerykańską aktorką znaną m.in. z filmu „Starlet”. Przy 175 cm wzrostu ma idealne wymiary 81-59-87, nic więc dziwnego, że para się także modelingiem. Gdybyśmy nie wiedzieli, skąd pochodzi, uwierzylibyśmy, że jest siostrą Clemence Poesy. Ona także jest aktorką i modelką. Dzieli je co prawda wiek (Clemence ma 33 lata) i pochodzenie (Poesy jest rodowitą Francuzką), ale cech wspólnych mają znacznie więcej.

Zobacz także: 12 najpiękniejszych perfum na walentynkowy prezent

Zarówno Dree, jak i Clemence uchodzą za nowe ikony stylu. Obie doskonale wpasowują się w tzw. paryski szyk. Uwielbiają kobiecy styl, ale z twistem. Wyglądają dzięki temu jak silne, pewne siebie dziewczyny, niepozbawione jednak pewnej dozy romantyzmu. Spójrzcie tylko na zdjęcia w naszej galerii.

To, co jeszcze je łączy, to Chloe, a konkretnie wody toaletowe Chloe Signature i Chloe Love Story, które obie reklamują. Dree Hemingway to twarz Chloe Signature EDT.

Jej olśniewająca uroda i osobowość wyrażają wszystko, co chciałam przekazać w zapachu. Ta jej niesamowita łatwość bycia elegancką, nonszalancką i spontaniczną w tym samym czasie – mówi o Dree Clare Waight Keller, dyrektor kreatywna marki Chloe.

Z kolei Clemence Poesy z wdziękiem reklamuje Chloe Love Story EDT. To jej kolejna współpraca z marką. Wcześniej promowała wodę perfumowaną Chloe Love Story.

Mimo że „dziewczyny Chloe” tak wiele łączy, nie sposób nie dostrzec pewnych różnic – w charakterze, sposobie bycia czy nawet wyrażania siebie poprzez ubrania. Dzięki tym subtelnościom łatwiej zaakcentować różnice między zapachami Chloe. Jakie zatem są Chloe Love Story EDT i Chloe Signature EDT?

Chloe Love Story vs. Chloe Signature

Chloe Love Story EDT, jak sama nazwa wskazuje, ma uwodzić. Jest historią miłosną rozpisaną na świeże akordy kwiatów i owoców. U podstawy ma ożywczy zapach kwiatów pomarańczy wymieszany z niespotykanym aromatem rosy. Do nich dołącza delikatnie pieprzowa nuta nasturcji, która nadaje zmysłowości. Ale jest też kwiat wiśni, który sprawia, że całość staje się romantyczna.

Wybór ambasadorki Chloe Love Story EDT jest perfekcyjny. Clemence Poesy doskonale bowiem uosabia wszystkie cechy, które łączy w sobie stworzona przez Anne Flipo woda toaletowa: jest zalotna, ale i zmysłowa, jest radosna i otwarta, ale też odrobinę tajemnicza.

Zobacz: Ona uosabia paryski szyk! Poznajcie Clemence Poesy [WIDEO]

Inaczej wyobrażał sobie zapach Chloe Signature EDT jego autor Michel Almairac. Jako bazę wybrał białą różę, symbol kobiecości. I choć pragnął, by woda toaletowa była wyraźną wariacją na temat tego cudownego kwiatu, chciał także sprawić, by woń róży nabrała lekkości, świeżości, ale i zmysłowości. Wszystko za sprawą umiejętnego połączenia z innymi kwiatowymi akordami – bergamotką, magnolią i gardenią oraz „zmiękczającym” całość piżmem.

Wybór Dree Hemingway do kampanii Chloe Signature EDT jest strzałem w dziesiątkę. Jest subtelna, kobieca, ale też nonszalancka i odrobinę przekorna. Zupełnie jak woń Chloe Signature zamknięta w flakoniku zakończonym srebrną płytką i zwieńczonym białą wstążką symbolizującą białą różę.

A ty? Którym zapachem Chloe jesteś?

Perfumy Chloe Love Story EDT

Perfumy Chloe Love Story EDT – KUPISZ TUTAJ

Chloe Signature EDT

Chloe Signature EDT – KUPISZ TUTAJ

Podziel się miłością

Marka Chloe już napisała miłosną opowieść dzięki perfumom Love Story, a jaka jest twoja historia miłosna? Zabierz na walentynki bliską twemu sercu osobę i podziel się z całą Warszawą krótką miłosną opowieścią.

13 i 14 lutego na ul. Marszałkowskiej, przy Złotych Tarasach i na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich powstaną wyjątkowe strefy Chloe. Zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomni! To jedyna okazja, abyście mogli zobaczyć swoją krótką miłosną historię na telebimie w centrum Warszawy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: The Shortest Love Story 13/14 lutego 2016

The Shortest Love Story. Love Story Chloe

Obchodzisz walentynki?Komentarzy: 4


Gość | 11 lutego 2016, 14:42

ja lubie zapach pomaranczy.przypomina mi o wakacjach w egipcie. pomarancze byly za darmo w pokojach,to byl wypas


Gość | 11 lutego 2016, 14:40

Nie, właśnie świeże, miłe. Chyba z pomarańczą.


Gość | 11 lutego 2016, 14:36

Ja wiem czy ładne, takie mdłe….


Gość | 11 lutego 2016, 10:47

ladne sa…..


Dodaj komentarz
×