To jest hit! Pszczoły, muchy, chrząszcze zawładnęły wyobraźnią projektantów i obsiadły ubrania gwiazd

Owady na ubraniach wiosna-lato 2016

Owady na ubraniach wiosna-lato 2016

Modny motyw na wiosnę: owady

Owady są bardzo wdzięcznym motywem chętnie wykorzystywanym przez projektantów. I tylko to, czy bardziej w trendach są muchy, mrówki czy ważki, zmienia się co sezon. Możecie być jednak pewni, że jeśli teraz kupicie ubranie w owadzi wzór, będzie ono modne przez kolejne miesiące.

W tym sezonie szczególnym wzięciem cieszą się muchy i pszczoły. Muchy pojawiły się na wybiegu m.in. w kolekcji polskiego duetu projektantów marki MMC. Nie brakuje ważek – obsiadły ubrania Roberto Cavalli. Biedronki i mrówki z kolei ozdabiają ubrania Gucci na wiosnę-lato 2016, natomiast motyle to ulubione owady domu mody Alexander McQueen.

Polskie gwiazdy coraz odważniej wykorzystują ten motyw w swoich stylizacjach. Najlepszym przykładem jest Ada Fijał. Na gali rozdania Telekamer 2016 (zobacz więcej) pojawiła się w żółtym garniturze Marlu z broszkami-owadami z kolekcji Apart. Wcześniej włożyła różowy garnitur Shabatin z zabawnym wzorem much. Muchy nosił także Tomasz Jacyków – na jednej z imprez złote broszki przysiadły na jego kapeluszu i marynarce.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak nosić owady w stylu gwiazd. Poniżej zaś kilka biżuteryjnych propozycji. Skusicie się?

Zobacz także: Gwiazdy noszą dżinsowe kombinezony [GALERIA FOTO]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×