Szukaj

U Dolce & Gabbana dziewczyny są krągłe, nie boją się przytyć, jedzą góry spaghetti i tańczą na stole. Zobacz je w kampanii kolekcji na wiosnę 2016

Kampania Dolce & Gabbana wiosna-lato 2016 (fot. Dolce & Gabbana)

Kampania Dolce & Gabbana wiosna-lato 2016 (fot. Dolce & Gabbana)

Kolekcja Dolce & Gabbana na wiosnę 2016

Włoski duet projektantów Dolce & Gabbana uwielbia wszystko to, co związane z Włochami. Od lat przemycają w kolekcjach swoich ubrań wielką miłość, jaką darzą zwłaszcza ukochaną Sycylię. Nic dziwnego, że esencją najpierw każdego pokazu, a potem kampanii reklamowej ubrań jest życie w stylu dolce: korzystanie z jego uroków, dobra zabawa, a wszystko w otoczeniu najbliższych.

Taka też jest kampania najnowszych dzieł Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Na zdjęciach autorstwa Domenico Dolce widzimy grupę modeli w ubraniach z kolekcji wiosna-lato 2016, którzy świętują po włosku: w lokalnej knajpce jedzą góry makaronu, tańczą na stołach, rozmawiają, robią selfie. Ale to nie tylko pochwała radosnego zbytkowania, lecz także spędzania wolnego czasu z rodziną. Bo ona jest najważniejsza i o tym po raz kolejny przekonuje duet Dolce & Gabbana.

Zdjęcia kipią kolorami, jest mnóstwo detali, uroczych torebek, które podobnie jak buty są niezwykle bogato i misternie zdobione. Widzimy modelki w sukienkach w kwiatki i paski, tunikach w orientalne wzory, seksownych czarnych koronkach… Aż chciałoby się lata!

W rolach głównych w kampanii wystąpili przystojni faceci (Alessio Pozzi, Aurelien Muller, Cristi Isofii, Stefano Berretti) i piękne dziewczyny (Cong He, Giulia Manini, Leila Nda, Luma Grothe, Pauline Hoarau, Regitze Christensen).

Zobaczcie zdjęcia z kampanii reklamowej ubrań Dolce & Gabbana na wiosnę-lato 2016 w naszej galerii.

Zobacz także: Spektakularny pokaz Dolce & Gabbana haute couture wiosna-lato 2016 [INSTAGRAM]


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×