Kultowe trampki przeszły wielką metamorfozę. Są teraz bardziej nowoczesne i znacznie droższe

Kolekcja Converse All Star Modern ceny butów

Trampki Converse All Stars Modern

Trampki Converse to pewnie najbardziej kultowe buty świata. To firma o długiej tradycji – została założona 107 lat temu! A obuwie All Star z jej kolekcji, stworzone w 1920 roku, niezawodnie kojarzone jest przez wszystkich, niezależnie od szerokości geograficznej.

Ostatnio słynne buty z gwiazdką przeszły metamorfozę. Marka Converse w czerwcu wypuściła na rynek ich odświeżoną wersję, zachowując jednakże linię i charakter.

Obuwie z nowej kolekcji nazwanej All Star Modern (projektu zespołu HTM pod kierownictwem Marka Parkera, szefa Nike, do którego należy Converse oraz Tinkera Hatfielda, projektanta Nike) ma specjalną podeszwą antypoślizgową wykonaną z phylonu, a noski zrobione są z termoplastycznego poliuretanu.

Cholewki Converse All Star Modern wykonane są z dzianiny i skóry. W zależności od wariantu buty kosztują 130 dolarów (niska dzianinowa cholewka), 140 dolarów (wysoka dzianinowa cholewka) i 180 dolarów (wersja skórzana). Co oznacza, że chcąc je kupić za złotówki, trzeba będzie na nie wydać odpowiednio ok. 520 zł, 560 zł i 720 zł.

Drogo! Ale no cóż, widać legenda w odświeżonej wersji kosztuje…

Zobacz także: Jakie buty noszą gwiazdy? Sprawdź to!

Clean design, premium materials, lightweight comfort. The All Star Modern. #ConverseModern

Film zamieszczony przez użytkownika @converse

Kolekcja Converse All Star Modern (fot. Converse)

Kolekcja Converse All Star Modern (fot. Converse)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×