Kolejna córka gwiazdy kina została modelką. Kto tym razem pragnie być nową Kate Moss?

Sistine Stallone, córka Sylvestra Stallone'a (fot. Instagram)

Sistine Stallone, córka Sylvestra Stallone'a (fot. Instagram)

Kim jest Sistine Stallone?

Kolejna córka gwiazdora kina zapragnęła zrobić karierę w modelingu. Po tym, jak talent do pozowania ujawniły m.in. Willow, córka Willa Smitha, Iris, córka Jude’a Law, Lily-Rose, córka Johnny’ego Deppa, przyszedł czas na Sistine, córkę Sylvestra Stallone’a.

Gwiazdor filmów „Rambo” i „Rocky” ma dwóch synów, Sage’a i Seargeoh’a z pierwszego małżeństwa z Sashą Czack oraz trzy córki z małżeństwa z Jennifer Flavin20-letnią Sophie, 18-letnią Sistine Rose i 14-letnią Scarlet Rose. I to właśnie Sistine marzy o karierze w modelingu.

Uroda, szczupła sylwetka, ale też – co trudno ukryć – znane nazwisko pomagają jej realizować modelingową pasję. Nastolatka jest pod opieką nowojorskiej agencji IMG Models i na razie pracuje głównie jako fotomodelka: ostatnio pozowała dla kazachskiego „Harper’s Bazaar” i koreańskiego „Vogue’a”.

Ale na swoim koncie ma także flirt z aktorstwem. Sześć lat temu pojawiła się w telewizyjnym dokumencie o powstawaniu filmu „Niezniszczalni”, w którym jej tata zagrał główną rolę. Jak sama jednak przyznaje, bardziej ciągnie ją na wybiegi i przed obiektyw aparatu niż kamerę.

Granie nie pociągało mnie nigdy tak bardzo jak modeling – wyznała.

Debiut na wybiegu Sistine ma wciąż przed sobą, trudno więc jeszcze orzec, czy sprawdzi się w roli modelki high fashion. Bo to, jak wypada przed obiektywem, możecie ocenić, zaglądając do naszej galerii. Radzi sobie?

Zobacz także: Córka Willa Smitha to nowa muza Karla Lagerfelda

Zobacz także: Córka Jude’a Law wystąpiła w reklamie

Zobacz także: Córka Jonny’ego Deppa na okładce magazynu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×