Boskie ciała na piątek: supermodelki lat 90. w najgorętszej kampanii tej wiosny. Cindy Crawford, Naomi Campbell i Claudia Schiffer dla Balmain

Supermodelki lat 90. Kampania Balmain SS 2016

Supermodelki lat 90. Kampania Balmain SS 2016

Kampania Balmain wiosna-lato 2016

O tej kampanii już jest głośno. Czy można się jednak dziwić, gdy gwiazdami efektownych zdjęć autorstwa Stevena Kleina są trzy gwiazdy wybiegów mody lat 90.?

Marka Balmain postanowiła zatrudnić do swojej najnowszej kampanii najpiękniejsze ciała modelingu wszech czasów. W ten sposób Naomi Campbell (45 lat), Cindy Crawford (50 lat) i Claudia Schiffer (45 lat) trafiły na zdjęcia promujące kolekcję Balmain na sezon wiosna-lato 2016.

W ubiegłym roku główny projektant domu mody Olivier Rousteing widział w ubraniach marki głównie młode twarze, jak Kendall Jenner czy Gigi Hadid (pokazały się na wybiegu, wystąpiły także w kampanii linii Balmain x H&M). Balmain jednak zdecydowało, że kolekcję powinny reklamować dojrzałe modelki.

Czy była to słuszna decyzja? Jak można zobaczyć na zdjęciach, Naomi, Cindy i Claudia wyglądają w ubraniach Balmain niczym posągowe boginie. Ani Kendall, ani Gigi nie tylko nie mogą się z nimi równać charakterem, ale też doświadczeniem.

Na zdjęciach promujących kolekcję zobaczycie także młodych modeli, jak Dudley O’Shaughnessy (znany z kampanii Balmain x H&M czy teledysku „We Found Love” Rihanny), Brazylijczyk Francisco Lachowski, Geron McKinley oraz Ronald Epps. Zobaczcie ich wszystkich w naszej galerii.

Zobacz także: Jessica Mercedes i Monika Olejnik w tej samej sukience na sylwestrze

Na zdj. Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Naomi Campbell. Kampania Balmain wiosna-lato 2016 (fot. Steven Klein/Balmain)

Na zdj. Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Naomi Campbell. Kampania Balmain wiosna-lato 2016 (fot. Steven Klein/Balmain)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×