Szukaj

Co łączy Maję Sablewską i Joannę Przetakiewicz? Pokochały najbardziej kontrowersyjne spodnie sezonu

Joanna Przetakiewicz i Maja Sablewska lubią dżinsy dzwony 7/8 (fot. AKPA)

Joanna Przetakiewicz i Maja Sablewska lubią dżinsy dzwony 7/8 (fot. AKPA)

Dżinsy dzwony

Dżins jest nieśmiertelny. Moda na spodnie (a także inne elementy garderoby) wykonane z denimu nie przemija. Co sezon zmianie ulega co najwyżej to, jakiej długości i fasonu są najmodniejsze jeansy.

Według trendów obowiązujących tegorocznej wiosny i lata rozstajemy się z obcisłym rurkami podkreślającymi sylwetkę. Przerzucamy się zaś na nieco luźniejsze spodnie, wykonane z nierozciągliwego materiału.

Zobacz także: Najmodniejsze spodnie dżinsowe na wiosnę 2016

Hitem sezonu są jednak dżinsy dzwony o dość kontrowersyjnej długości 7/8. Przylegające do ciała w górnych partiach eksponują krągłości bioder i pupy, na dole zaś ich nogawki się rozszerzają i kończą przed kostką.

Niestety, by dobrze wyglądać w takich spodniach, trzeba mieć idealne wymiary. Ich fankami zostały już Maja Sablewska i Joanna Przetakiewicz – obie mogą pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Lecz nawet one, by wyrównać proporcje, obowiązkowo wkładają do dzwonów buty na wysokim obcasie.

Spodnie 7/8 rozszerzane na dole. Muszę zmartwić co niektórych. To absolutny must have sezonu – pisze Maja Sablewska na swoim Instagramie.

A co, jeśli nie ma się odwagi Mai i Joanny, by nosić ów „must have sezonu”? Wybierzcie dzwony w stylu lat 70. o nieznacznie szerszych nogawkach, które zachodzą na buty, a najlepiej, jeśli całe je przykrywają. Też są na czasie. 🙂 Miały je na sobie ostatnio m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Szostak, Paulina Drażba, Anna Głogowska czy Patrycja Markowska.

Maja Sablewska lubi spodnie długości 7/8 (fot. Instagram)

Maja Sablewska lubi spodnie długości 7/8 (fot. Instagram)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×