Marta Dyks lansuje w niemieckim „Elle” najgorętszy trend sezonu. Jest trochę kontrowersyjny…

Marta Dyks w niemieckim Elle (fot. ONS, Elle)

Marta Dyks w niemieckim Elle (fot. ONS, Elle)

Marta Dyks w niemieckim „Elle”

Sezon wiosna-lato 2016 zbliża się nieubłaganie i magazyny o modzie zabrały się za „rozkodowanie” najnowszych trendów z wybiegów. Jednym z tych, który – jak ogłosili projektanci – ma dominować w modzie przez następne pół roku ma być… noszenie piżamy na co dzień.

Oczywiście nie chodzi o to, by trend ów potraktować bardzo dosłownie i po nocy przespanej w ulubionym wdzianku donaszać je przez resztę dnia. Chodzi raczej o komplety, rodzaj luźnego żakietu i spodnie, które fasonem i tkaniną przypominają nocne ubranie.

Piżamy mocno zaznaczyły się w kolekcjach Dolce & Gabbana, Gucci czy Alexandra Wanga. Wszyscy oni zaproponowali wyglądające jak piżama stroje z satynowo lśniących materiałów, często zadrukowanych np. w kwiaty. Zobaczcie na zdjęciach w naszej galerii.

I właśnie ten trend pojawił się na łamach kwietniowego numeru niemieckiego wydania magazynu „Elle. W sesji zatytułowanej „Pyjama-Party!” przed obiektywem Joshuy Jordana pozuje polska modelka Marta Dyks.

Na zdjęciach można zobaczyć, jak w finezyjny i niezbyt dosłowny sposób interpretować piżamę w codziennym wydaniu. Oversize’owe formy nosimy do zwyczajnych marynarek, zestawiamy z dżinsem, niezbyt formalnym obuwiem, np. klapkami.

Skopiujecie to na własny użytek? Więcej zdjęć z sesji Marty Dyks w kwietniowym „Elle” do obejrzenia w galerii.

Zobacz także: Dziwny manicure podbija internet [INSTAGRAM]

Marta Dyks w niemieckim

Marta Dyks w niemieckim „Elle” promuje trend na piżamę do noszenia na co dzień (fot. Elle)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×