Louis Vuitton rezygnuje z kultowych brązowych opakowań. Teraz luksusową torebkę kupisz w zupełnie nowym pudełku

louis vuitton nowe opakowania 2016 1

louis vuitton nowe opakowania 2016 1

Nowe opakowania Louis Vuitton

To przełom w historii marki Louis Vuitton. Słynny dom mody zmienia kolor pudełek, w których będą sprzedawane towary z logiem LV.

Do tej pory klienci luksusowej marki wychodzili ze sklepów Louis Vuitton z eleganckim pudełkami czy torebkami w kolorze czekoladowego brązu. Tymczasem właśnie zdecydowano, że zostaną one zamienione na pudełka i torby w kolorze żółtym. A konkretnie w wyrazistym odcieniu „cesarskiego szafranu” (Imperial Saffron).

Obok tych opakowań trudno przejść obojętnie. Nie sposób ich także przeoczyć. Tym bardziej że zestawiono je z niebieskimi wstążeczkami.

Nie chcemy być modni. Estetyka nowych opakowań ma się sprawdzać przez długie lata. W większości przypadków marki grają bielą i czernią. My chcieliśmy być inni – powiedział portalowi WWD Michael Burke z Louis Vuitton.

No, cóż, nie da się ukryć, że nowe opakowania Louis Vuitton są inne… Pytanie, czy spodobają się klientom luksusowego domu mody, dla których równie ważne jak sam kupiony produkt jest to, w co go zapakowano w sklepie.

Zobacz także: Ambasadorka Louis Vuitton w kreacjach tej marki na dwóch imprezach

Oto nowe opakowania produktów Louis Vuitton w kolorze

Oto nowe opakowania produktów Louis Vuitton w kolorze „Imperial Saffron” (fot. Louis Vuitton)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×