Gwiazdy pokochały ubrania LookBook. Noszą je już Marcelina Zawadzka, Kamila Szczawińska, Anna Wendzikowska

gwiazdy w ubraniach lookbook

gwiazdy w ubraniach lookbook

Kolekcja ubrań LookBook

Jeśli w modzie najbliższy ci jest styl boho, to ubrania marki LookBook są stworzone dla ciebie. Swobodna forma, linie niezbyt blisko ciała, choć podkreślające kobiece kształty, sukienki, którym bliżej jest do tunik niż krępujących ruchy tub, no i bogactwo wzorów – wszystko to można znaleźć w kolekcjach LookBook. Także tej najnowszej, którą możecie obejrzeć w naszej galerii.

Stroje w klimatach boho są na czasie. Świetnie sprawdzą się podczas wakacyjnych wypadów do nadmorskich kurortów, na wieczorowe imprezy, ale też w sytuacjach mniej zobowiązujących, np. podczas festiwali muzycznych. Dopełnione kapeluszem, butami kowbojkami albo supermodnymi sandałkami z pomponami (zobacz więcej) stworzą ciekawy miks i świeży, letni look.

Najnowsza kolekcja LookBook, oprócz kreacji boho, uwzględnia także jeden z najgorętszych letnich trendów – bieliźniany. Znajdziecie w niej sukienki przypominające luksusowe koszulki nocne, jedwabne, wykończone koronką. Są świetne na wieczór, ale i w ciągu dnia sprawdzą się znakomicie. Aby nie wyglądały zbyt dosłownie, jak strój z sypialni, dobrze je nosić np. z przełamującymi ich charakter kurtkami skórzanym albo dżinsowymi.

Ubrania LookBook podbiły serca polskich gwiazd. Na salonach pokazały się w nich już Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska, Omenaa Mensah, Kasia Burzyńska, Anna Wendzikowska, Bogna Sworowska, Marcelina Zawadzka czy Małgorzata Kożuchowska. Lubią je także Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis.

Zobacz w naszej galerii ubrania z najnowszej kolekcji LookBook i zobacz gwiazdy, które pokochały tę markę.

Zobacz także: Gwiazdy na otwarciu butiku LookBook i Mokobelle

Kolekcja ubrań LookBook

Kolekcja ubrań LookBook


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×