Najsłynniejsze siostry modelki przyszły na imprezę z rodzicami. Ich ojciec pozował z młodszą narzeczoną

Siostry modelki Gigi Hadid i Bella Hadid z rodzicami na imprezie magazynu Daily Front Row (fot. ONS)

Siostry modelki Gigi Hadid i Bella Hadid z rodzicami na imprezie magazynu Daily Front Row (fot. ONS)

Rodzice Belli i Gigi Hadid

Jeśli by zapytać, kto jest największą gwiazdą modelingu ostatnich miesięcy, to śmiało można odpowiedzieć – one, siostry modelki, Bella Hadid i Gigi Hadid.

Szczególnie pożądana w branży jest starsza, 21-letnia Bella Hadid, ulubienica Karla Lagerfelda, Donatelli Versace czy Oliviera Rousteinga. Pojawia się w najważniejszych pokazach mody: tylko ostatnio chodziła u Chanel, Miu Miu, Giambattisty Valli, Balmain czy Sonii Rykiel.

Ale i jej młodsza o rok siostra Bella Hadid radzi sobie świetnie. Gwiazda ostatnich pokazów Chanel, Givenchy czy Miu Miu została okrzyknięta nawet „modelką roku” przez magazyn „The Daily Front Row”. Obie dziewczyny pojawiły się zresztą na imprezie, podczas której przyznano jej tę nagrodę. Belli towarzyszył jej ukochany, wokalista The Weeknd. Ale na ściance pozowali także rodzice sióstr Hadid.

Mohamed Hadid, potentat branży deweloperskiej (zajmuje się m.in. budową luksusowych hoteli i posiadłości w okolicach Los Angeles), pojawił się na imprezie razem z młodszą narzeczoną Shivą Safai.

Bellę i Gigi wspierała także ich mama. Yolanda Foster – pochodząca z Holandii eksmodelka, znana ostatnio m.in. z show „The Real Housewives of Beverly Hills” – była drugą żoną Mohameda, z którym rozwiodła się 15 lat temu. Na imprezie „The Daily Front Row” celebrytka nie pozowała z eksmężem, ale sama albo z córkami.

Zobaczcie zdjęcia całej rodziny Hadid w naszej galerii.

Zobacz także: Tłum gwiazd na imprezie The Daily Front Row [DUŻO ZDJĘĆ]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×