Hit! Nie taki moher straszny, jak go malują. Gwiazdy odklinają złą sławę moherowej dzianiny i pokazują, że można w niej wyglądać zjawiskowo

Gwiazdy w ubraniach z moheru. Moherowe stroje gwiazd

Gwiazdy w ubraniach z moheru. Moherowe stroje gwiazd

Ubrania z moheru. Jak je nosić?

Słynne berety okryły go złą sławą. Długo kojarzył się dość jednoznacznie. I niestety, niezbyt dobrze. Najwyższy czas, żeby to zmienić. Bo moher, o którym tu mowa, jest niezwykle wdzięczną dzianiną. Nie tylko twarzową, ale też po prostu komfortową w noszeniu. Świetny na jesień i zimę, bo dobrze otula i ogrzewa.

Podobają się nam eksperymenty z moherem, na jakie pozwolili sobie projektanci Bohoboco. W ich kolekcji na jesień-zimę 2015/2016 znalazło się sporo moherowych elementów. W szaroniebieskiej kamizeli widzieliśmy Agnieszkę Cegielską. Natomiast Ada Fijał wybrała z kolekcji Bohoboco odważną różową moherową marynarkę, w której wystąpiła na gali Flesz Fashion Night 2015. Tę samą w kampanii promocyjnej marki miała na sobie muza projektantów, Helena Norowicz.

Oprócz mniej standardowych części garderoby moher wciąż idealnie sprawdza się na klasycznych sweterkach. Mogą być rozpinane bądź nie. Świetne będą w stylizacjach z rodowodem vintage. Dopasowany kardigan sprawdzi się w stroju w stylu lat 50. i dobrze będzie się komponował z rozkloszowaną sukienką.

Moherowi dobrze robi dodatek biżuterii. Byle nie w nadmiarze. Naszyjnik noszony do sweterka sprawi, że ta dzianina sprawdzi się w wieczorowej stylizacji. Tak samo świetne będzie kontrastowe zestawienie jej np. ze skórzaną spódnicą.

W naszej galerii znajdziecie gwiazdy, które już znalazły sposób na moher. A poniżej – nasze propozycje moherowych ubrań, które znaleźliśmy w sklepach.

Zobacz także: Hit tej jesieni: w szafie każdego faceta musi się znaleźć bomberka

Płaszcz, Zara, 399 pln

Płaszcz, Zara, 399 pln – kupisz tutaj

Sweter/kamizelka, Bohoboco, 1750 pln

Sweter/kamizelka, Bohoboco, 1750 pln – kupisz tutaj

Sweter, C&A, 89 pln

Sweter, C&A, 89 pln – kupisz tutaj

Sweter, H&M, 229 pln

Sweter, H&M, 229 pln – kupisz tutaj

Sweter, Taranko, 229 pln

Sweter, Taranko, 229 pln – kupisz tutaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×