Szukaj

Gwiazdy udowadniają, że buty New Balance są idealne na wakacje. Zobacz ich letnie stylizacje [GALERIA FOTO]

gwiazdy w butach new balance

gwiazdy w butach new balance

Gwiazdy w butach New Balance

Trend na noszenie sportowego obuwia do różnych stylizacji, niekoniecznie tylko do dresów, jaki upowszechnił się w ostatnich latach, polubiło wiele osób. Sneakersy zestawione z sukienką czy nawet garniturem wyglądają nie tylko ciekawie, ale też dają ulgę stopom. Nie jesteśmy skazani już wyłącznie na eleganckie, ale nie zawsze wygodne szpilki czy pantofle, skoro sportowe buty zapewniają i stylowy wygląd, i komfort.

Jedną z marek, którą za duży wybór modeli, wzorów i wersji kolorystycznych szczególnie cenią użytkownicy sportowych butów jest New Balance. Trampki z charakterystyczną literą „N” z boku pokochali w równym stopniu faceci, jak i kobiety. Cenią je również gwiazdy.

Wśród znanych użytkowników chyba największym fanem popularnych New Balance’ów jest Kuba Wojewódzki. Dzielnie sekunduje mu jego dziewczyna Renata Kaczoruk. Para chętnie zamieszcza na Instagramie fotki, na których pozują obuci w New Balance. Udowadniają przy okazji, że to obuwie sprawdza się w każdych warunkach, na różnej szerokości geograficznej, w różnym klimacie. Także latem.

Nie tylko oni przekonują do noszenia butów New Balance do letnich strojów. Świetnie się w nich czuje na przykład Ola Ciupa, która swoje NB nosi do szortów i dżinsów. Z sukienką lubi je przekornie zestawić stylistka Anna Męczyńska. Z kolei do krótkiej spódniczki nosi je popularna blogerka modowa Anna Skura. Natomiast Rafał Maślak uzupełnia nimi zestaw białe spodnie plus T-shirt.

Kto jeszcze lubi dodać do letnich stylówek buty New Balance? Sprawdźcie sami w naszej galerii.

Zobacz także: Gwiazdy pokochały buty New Balance [GALERIA FOTO]

Kuba Wojewódzki w butach New Balance

Kuba Wojewódzki w butach New Balance

Ola Ciupa w butach New Balance

Ola Ciupa w butach New Balance


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×