Gorący trend! Gwiazdy pokochały najszlachetniejszy odcień zieleni. Paulina Sykut, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Mucha na szmaragdowo

Gwiazdy w kreacjach w kolorze szmaragdowym

Gwiazdy w kreacjach w kolorze szmaragdowym

Modny kolor na wiosnę: szmaragdowy

To jeden z najbardziej eleganckich i szlachetnych kolorów. Nic dziwnego, że szmaragdowy, czyli piękna, nasycona zieleń z niewielką domieszką niebieskiego podoba się gwiazdom, bo dzięki kreacjom w tym odcieniu mogą niezawodnie się wyróżnić na czerwonym dywanie.

Nieprzypadkowo podczas dorocznych gal wręczenia ważnych nagród, jak np. Złote Globy czy Oscary, przynajmniej kilka celebrytek sięga po szmaragdową kreację. Tak było w tym roku na rozdaniu Złotych Globów 2016.

Zobacz: Zielone suknie królowały na Złotych Globach 2016 [GALERIA FOTO]

Szmaragdowy doskonale łączy się złotem. Biżuteria w tych kolorach budzi pożądanie. Jest elegancka, a jednocześnie kryje w sobie pewną tajemnicę. To zapewne dlatego Alicja Bachleda-Curuś, projektując autorską linię biżuterii EOS dla W.KRUK, sięgnęła m.in. po szmaragdy, mimo że to kamień bardzo trudny w obróbce. Aby podkreślić, jak bardzo lubi kolor szmaragdowy, na premierze kolekcji Alicja pokazała się w zielonej spódnicy Anny Krzyżanowskiej (zobacz więcej).

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jak powstawała kolekcja EOS dla W.KRUK [WIDEO]

Kolor szmaragdowy najefektowniej wygląda wieczorową porą. Spójrzcie tylko na sukienkę Laurelle Pauliny Sykut-Jeżyny z „Tańca z gwiazdami” czy efektowną cekinową mini od Bartka Janusza Anny Muchy. Odważni noszą go od stóp do głów, asekuranci wybierają dodatki w kolorze szmaragdów, np. torebkę.

Które gwiazdy już się przekonały do koloru szmaragdowego? Zobaczcie w naszej galerii.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×