Szukaj

Gigi Hadid gwiazdą „olimpijskiej” okładki „Vogue’a”. Pozuje z nowym facetem!

Gigi Hadid i Ashton Eaton, amerykański "Vogue", sierpień 2016 (fot. Mario Testino)

Gigi Hadid i Ashton Eaton, amerykański "Vogue", sierpień 2016 (fot. Mario Testino)

Gigi Hadid na okładce „Vogue”

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 zbliżają się wielkimi krokami. Już 5 sierpnia w Rio de Janeiro rozpocznie się wielka walka o medale sportowców z całego świata, w tym oczywiście także z Polski. Liczymy na deszcz medali, co – jak polscy lekkoatleci udowodnili na niedawnych Mistrzostwach Europy – jest wielce prawdopodobne.

Zobacz: Historyczny sukces polskich lekkoatletów na Mistrzostwach Europy w Amsterdamie

Takiego wydarzenia jak igrzyska nie mogła przegapić redakcja amerykańskiego „Vogue‚a”. Anna Wintour zdecydowała, że zarówno okładka, jak i główna sesja zdjęciowa wewnątrz magazynu będą utrzymane w sportowym klimacie.

Kobiecą gwiazdą okładki jest Gigi Hadid. Najgorętsza modelka ostatnich sezonów po raz pierwszy gości na froncie amerykańskiego wydania magazynu. Autorem zdjęć jest słynny Mario Testino. Modelka nie pozuje mu jednak sama, a w towarzystwie mężczyzny: nie jest to jednak jej partner Zayn Malik, lecz amerykański wieloboista Ashton Eaton.

W środku „Vogue’a” można oglądać fantastyczną sportową sesję zdjęciową, w której Gigi starała się dotrzymać kroku wysportowanemu lekkoatlecie. Oprócz tego, że jest wygimnastykowana, świetnie prezentuje ubrania znanych światowych marek, jak Proenza Schouler, Calvin Klein, Louis Vuitton, Victoria Beckham, Emilio Pucci. Na zdjęciu z okładki ma na sobie sukienkę Versace.

Zobaczcie zdjęcia z sesji Gigi Hadid dla amerykańskiego „Vogue’a” w naszej galerii.

Zobacz także: Gigi Hadid z najdroższym manikiurem na MET Gali 2016

Gigi Hadid i Ashton Eaton na okładce amerykańskiego "Vogue'a", sierpień 2016 (fot. Mario Testino)

Gigi Hadid i Ashton Eaton na okładce amerykańskiego „Vogue’a”, sierpień 2016 (fot. Mario Testino)


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×