Światowej sławy gwiazda nosi bluzkę polskiej marki

Christina Milian w bluzce PLNY LALA

Christina Milian w bluzce PLNY LALA

Christina Milian w bluzie marki PLNY Lala

Chociaż zagraniczne gwiazdy nie mogą narzekać na brak utalentowanych projektantów w swoich krajach, zdarza się, że interesuje ich także zagraniczny rynek. Jedną z bardziej lubianych polskich firm odzieżowych w Hollywood jest Local Heroes. Ubrania oznakowane ich metką nosi między innymi Justin Bieber i Rita Ora.

Okazuje się, że teraz kolejna marka ma powód do świętowania. Na Instagramie PLNY LALA pojawiło się dzisiaj zdjęcie Christiny Milian w bluzie tej marki! Christina to kubańska, wszechstronnie utalentowana młoda dziewczyna. Jej biografia artystyczna obejmuje film, telewizję, teatr i muzykę. Christina, będąc utalentowaną wokalistką, kompozytorką, tancerką, osobowością telewizyjną i aktorką, stała się gwiazdą na skalę międzynarodową. Christina urodziła się w New Jersey jako córka kubańskich emigrantów, a dorastała w Maryland. Zainteresowanie estradą zaczęła przejawiać gdy tylko skończyła cztery lata. Regularnie występowała w programie Movie Surfers w Disney Channel. Kiedy miała 13 lat, razem z mamą przeprowadziły się do Los Angeles, aby Christina mogła kontynuować występy.

PLNY LALA charakteryzuje się z ubraniami bogatymi w zabawne nadruki i nietuzinkowe dodatki. Ich rozpoznawalnym hitem są niezaprzeczalnie t-shirty z napisem „Warszawska Lala”. Takie koszulki nosi chętnie między innymi Agnieszka Szulim. Ogromną fanką jest także Natalia Siwiec.

Zobacz: Natalia Siwiec i jej wakacyjny niezbędnik: Pianka do pływania, ubrania od PLNY Lala…

Wszystko wskazuje na to, że ubrania doczekały się kolejnej fanki i klientki 😉 Jak Wam się podoba? Nam bardzo! I wygląda na to, że Christinie także 😉

Identyczną bluzę możecie nabyć za 99 zł za pośrednictwem strony internetowej marki PLNY Lala

Christina Milian w bluzce PLNY LALA

Christina Milian w bluzce PLNY LALA

Bluza PLNY Lala

Bluza PLNY Lala


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×