LOFT37, te buty od 9 złotych będą hitem lata! Zobaczcie najnowszą kolekcję sieci Biedronka

Projektantki LOFT37 Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, prezentacja kolekcji butów i akcesoriów

Projektantki LOFT37 Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, prezentacja kolekcji butów i akcesoriów "Just For Fun" marki LOFT37 i sieci Biedronka (fot. AKPA)

Buty LOFT37 w Biedronce – ceny, kolekcja, zdjęcia

Od kilku lat furorę robi biżuteria personalizowana, czyli taka, którą przy pomocy niewielkich zabiegów można dostosować do siebie. Personalizowane są także buty i dodatki z najnowszej kolekcji Just For Fun, której stworzenie sieci Biedronka zaproponowały projektantki marki Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka.

Na czym polega personalizacja butów LOFT37 i Biedronka? Za pomocą różnych przypinek przytwierdzanych do klipsa, można całkowicie zmienić wygląd i charakter obuwia.

W kolekcji „Just For Fun” LOFT37 i Biedronka (do kupienia od 4 lipca) znalazły się wygodne klapki japonki i balerinki w trzech kolorach: gustownej czerni i supermodnym pastelowym różu i błękicie. Buty i przypinki kupuje się oddzielnie, dzięki czemu indywidualnie zestawia się wzory i kolory. Oprócz butów swój wakacyjny look można uzupełnić torebkami i portmonetkami.

Ceny poszczególnych elementów kolekcji są bardzo przystępne. Klapki japonki kosztują 24,99 zł, balerinki – 29,99 zł, duża torebka – 39,99 zł, a portmonetki i zestaw ozdób – 9,99 zł.

Zobaczcie wszystko w naszej galerii. Kupicie buty LOFT37 w Biedronce?

Projektantki LOFT37 Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, prezentacja kolekcji butów i akcesoriów

Projektantki LOFT37 Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, prezentacja kolekcji butów i akcesoriów „Just For Fun” marki LOFT37 i sieci Biedronka (fot. AKPA)

Kolekcja butów i akcesoriów

Kolekcja butów i akcesoriów „Just For Fun” marki LOFT37 i sieci Biedronka (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×