Stylowe buty i akcesoria na gali Flesz Fashion Night 2015. Zabawne torebki i botki były hitem czerwonego dywanu

Buty i torebki gwiazd na gali Flesz Fashion Night 2015

Buty i torebki gwiazd na gali Flesz Fashion Night 2015

Buty i torebki gwiazd na Flesz Fashion Night 2015

Buty i torebki to kropka nad „i” każdej stylizacji. To duży błąd, jeśli ich dobór się bagatelizuje, chcąc jednocześnie dobrze wyglądać i robić wrażenie.

Z tym większą uwagą prześledziliśmy, jakie dodatki, a zwłaszcza buty i torebki, miały na sobie gwiazdy podczas gali Flesz Fashion Night 2015. I możemy powiedzieć, że na czerwonym dywanie sporo się działo, choć ewidentnie rządziła klasyka. Było jednak kilka smaczków.

Spodobały się nam torebki nie do końca serio. Torebka Aldo Pauliny Drażby miała kształt książki (w podobnym stylu była torebka Kasi Sowińskiej), natomiast z rąk Ady Fijał zalotnie „spoglądała” pomarańczowa torebka Pinko. Doceniamy poczucie humoru i kreacje z przymrużeniem oka.

Zobacz także: Projektanci i ich muzy na Flesz Fashion Night 2015 [GALERIA]

Na czerwonym dywanie Flesz Fashion Night triumfalny przemarsz urządziły botki. Niektóre gwiazdy – jak Doda i Zosia Ślotała – zdecydowały się nawet na ten sam model (z kolekcji Balmain dla H&M za 599 zł – zobacz). Świetne, choć fakt, że wystąpiły na nogach dwóch gwiazd nieco osłabiał siłę ich rażenia. Botki do swojej sukienki Just Paul dobrała także Dorota Gardias.

Sporo było złota (m.in. w postaci torebek Agnieszki Jastrzębskiej czy Magdaleny Lamparskiej). Kilka gwiazd zdecydowało się na geometryczne torebki Sabriny Pilewicz (w tym sama projektantka).

Kto jeszcze był i w czym się zaprezentował? Sprawdźcie to w naszej galerii.

Zobacz także: Plejada gwiazd na gali Flesz Fashion Night 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×