Szukaj

Gwiazdy pokochały ubrania w baletnice od polskiej marki. Weronika Książkiewicz, Kora, Maffashion…

Gwiazdy w ubraniach Tomaotomo w baletnice

Stroje w baletnice od Tomaotomo

Tkanina zadrukowana w baletnice to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych akcentów w kolekcjach polskich projektantów na sezon wiosna-lato.

Baletnice stały się motywem przewodnim linii “Wonderland” wiosna-lato 2016 marki Tomaotomo Tomasza Olejniczaka. Ten uroczy deseń spodobał się już wielu gwiazdom. Komu konkretnie?

Zobacz także: Cała kolekcja Tomaotomo “Wonderland” wiosna-lato 2016 [GALERIA FOTO]

Najwierniejszą fanką projektów Tomaotomo jest oczywiście muza i przyjaciółka projektanta Weronika Książkiewicz. Aktorka gościła niedawno na inauguracji nowego kulturalnego projektu W-arte! Romy Gąsiorowskiej. Miała wtedy na sobie płaszcz w baletnice. Wcześniej, podczas premiery charytatywnego kalendarza Omeny Mensah, włożyła kombinezon w baletnice.

Ten sam kombinezon Tomaotomo spodobał się także Korze. Jurorka “Must Be the Music” pokaże się w nim w jednym z odcinków bieżącej edycji programu. Kombinezon w baletnice, ale krótki, na sylwestrową imprezę w Krakowie włożyła Magda Steczkowska (zobacz więcej). Z kolei spodnie z kolekcji Wonderland włożyła na zorganizowaną przez siebie domówkę Omenaa Mensah (zobacz więcej).

Płaszczyk Tomaotomo nosiła także podczas styczniowego tygodnia mody haute couture w Paryżu Maffashion (zobacz więcej). Z kolei na premierze “Planety singli” w sukienko-marynarce pojawiła się aktorka Joanna Jarmołowicz. Projekty Tomasza Olejniczaka lubi ostatnio także Basia Kurdej-Szatan, która w swojej szafie ma również ubrania Tomaotomo w baletnice. Sprawdźcie na zdjęciach w naszej galerii.

Podoba się wam ten motyw?

Pokaz kolekcji "Wonderland" Tomaotomo wiosna-lato 2016 (fot. AKPA)

Pokaz kolekcji “Wonderland” Tomaotomo wiosna-lato 2016 (fot. AKPA)


Podoba ci się kolekcja Wonderland Tomaotomo wiosna-lato 2016?

×