Stroje w baletnice Tomaotomo
Wirtualna Polska

Gwiazdy pokochały ubrania w baletnice od polskiej marki. Weronika Książkiewicz, Kora, Maffashion…

Gwiazdy w ubraniach Tomaotomo w baletnice

Gwiazdy w ubraniach Tomaotomo w baletnice

Stroje w baletnice od Tomaotomo

Wirtualna Polska

Tkanina zadrukowana w baletnice to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych akcentów w kolekcjach polskich projektantów na sezon wiosna-lato.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Baletnice stały się motywem przewodnim linii „Wonderland” wiosna-lato 2016 marki Tomaotomo Tomasza Olejniczaka. Ten uroczy deseń spodobał się już wielu gwiazdom. Komu konkretnie?

Zobacz także: Cała kolekcja Tomaotomo „Wonderland” wiosna-lato 2016 [GALERIA FOTO]

Najwierniejszą fanką projektów Tomaotomo jest oczywiście muza i przyjaciółka projektanta Weronika Książkiewicz. Aktorka gościła niedawno na inauguracji nowego kulturalnego projektu W-arte! Romy Gąsiorowskiej. Miała wtedy na sobie płaszcz w baletnice. Wcześniej, podczas premiery charytatywnego kalendarza Omeny Mensah, włożyła kombinezon w baletnice.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ten sam kombinezon Tomaotomo spodobał się także Korze. Jurorka „Must Be the Music” pokaże się w nim w jednym z odcinków bieżącej edycji programu. Kombinezon w baletnice, ale krótki, na sylwestrową imprezę w Krakowie włożyła Magda Steczkowska (zobacz więcej). Z kolei spodnie z kolekcji Wonderland włożyła na zorganizowaną przez siebie domówkę Omenaa Mensah (zobacz więcej).

Płaszczyk Tomaotomo nosiła także podczas styczniowego tygodnia mody haute couture w Paryżu Maffashion (zobacz więcej). Z kolei na premierze „Planety singli” w sukienko-marynarce pojawiła się aktorka Joanna Jarmołowicz. Projekty Tomasza Olejniczaka lubi ostatnio także Basia Kurdej-Szatan, która w swojej szafie ma również ubrania Tomaotomo w baletnice. Sprawdźcie na zdjęciach w naszej galerii.

Podoba się wam ten motyw?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Pokaz kolekcji

Pokaz kolekcji „Wonderland” Tomaotomo wiosna-lato 2016 (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×