Bardzo szczupła Renee Zellweger na premierze „Bridget Jones 3”! Dokładnie tak wyobrażamy sobie idealną minimalistyczną stylizację

Renee Zellweger na premierze Bridget Jones 3

Renee Zellweger na premierze Bridget Jones 3

Renee Zellweger na premierze Bridget Jones Baby

Już 16 września do polskich kin wejdzie Bridget Jones Baby, czyli trzecia część przygód brytyjskiej dziennikarki, której życie prywatne to jedno wielkie pasmo porażek. W dwóch pierwszych filmach, które mogliśmy oglądać ponad dekadę (!) temu, Bridget próbowała znaleźć miłość, idealną pracę i schudnąć. Wszystko wskazuje na to, że po latach dopnie swego, przynajmniej w ostatniej kwestii.

Na uroczystej premierze Bridget Jones 3, która miała miejsce w Leicester Square w centrum Londynu, wcielająca się w tytułową bohaterkę Renee Zellweger zachwyciła szczupłą sylwetką i bardzo skromną granatową kreacją do kostek z głębokim rozcięciem. Piękną suknię z jesiennej kolekcji włoskiego domu mody Schiaparelli zdobiła mosiężna aplikacja w kształcie zebry. Uzupełnieniem stylizacji były sandałki. Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda kina ma już 47 lat.

Wybieracie się na film Bridget Jones Baby oparty na felietonach (a nie książce, tak jak dwa poprzednie) Helen Fielding? Zobaczcie trailer.

Zobacz: Dlaczego Hugh Grant nie zagrał w trzeciej części przygód Bridget Jones?

Renee Zellweger na premierze filmu Bridget Jones Baby

Renee Zellweger na premierze filmu Bridget Jones Baby


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×