Szukaj

Pippa Middleton z bratem na meczu tenisa. Włożyła kosztowną sukienkę brytyjskiej marki

Pippa Middleton na meczu tenisa na Wimbledonie (fot. ONS)

Pippa Middleton na meczu tenisa

Przez długi czas o Pippie Middleton było cicho. To księżna Kate stała się główną bohaterką prasowych doniesień. O jej siostrze nie pisało się niemal w ogóle. Co mogło się wydawać o tyle dziwne, bo przecież to właśnie młodsza z sióstr Middleton zawsze była uważana za tę bardziej rozrywkową i bardziej w związku tym „medialną”.

Wiele jednak wskazuje, że w najbliższym czasie może to ulec zmianie i Pippie będzie się mówiło częściej. Wszystko za sprawą jej nowego chłopaka, milionera Jamesa Matthewsa, z którym od niedawna spotyka się charakterna Middletonówna.

Zobacz także: O Pippie Middleton znowu jest głośno. Wszystko za sprawą…

Uwadze mediów nie uszło także pojawienie się Pippy Middleton na meczu tenisa na Wimbledonie. Nie zjawiła się tam jednak w towarzystwie nowego narzeczonego, a brata, Jamesa Middletona. Na trybunach można także było dostrzec australijską aktorkę Rebel Wilson.

Przeczuwając, że stanie się obiektem zainteresowania fotografów, Pippa zadbała o stosowny strój na tę okazję – nie tylko efektowny wizualnie, ale też robiący wrażenie ceną. Dopasowana sukienka z falbanką przy dekolcie i z lekko rozkloszowanym dołem, którą włożyła pochodzi z kolekcji marki Suzannah i kosztuje 1200 funtów (ok. 6,5 tys. zł).

Trzeba przyznać, że co jak co, ale zwracanie uwagi Pippa Middleton ma opanowane do perfekcji. Jak wyglądała na trybunach Wimbledonu? Przekonajcie się w naszej galerii.

Sukienka, Suzannah, 1200 funtów

Sukienka, Suzannah, 1200 funtów – kupisz tutaj


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×