Paulina Sykut zachwyciła w zjawiskowej sukience na konferencji sylwestrowej Polsatu, ale te buty?

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut na konferencji sylwestrowej Polsat w butach Emu

Sylwester 2015 już tuż tuż. Wiele kobiet już teraz zaczyna przygotowywać kreacje specjalnie na szampańską noc. Stacje telewizyjne wcale nie są gorsze. Jeszcze niedawno pisaliśmy o sylwestrowej konferencji zorganizowanej przez Telewizję Polską, podczas której oficjalnie przedstawiono gwiazdy, które zaśpiewają 31 grudnia.

Dzisiaj przyszła pora na Polsat. Na specjalnej konferencji nie mogło zabraknąć Pauliny Sykut-Jeżyny, która będzie współprowadzącą sylwestrowego koncertu Polsatu. Dziennikarka znowu zachwyciła kreacją. Tym razem zaprezentowała się w koronkowej sukience projektu Tomaotomo i… Niestety im niżej tym gorzej. Prezenterka do uroczej sukienki założyła… buty Emu! Całość prezentowała się nieco niespójnie. Na szczęście ciepłe buty pełniły tylko funkcję ogrzewającą. Gdy gwiazda znalazła się we wnętrzach budynku zamieniła zabawne obuwie na eleganckie szpilki Casadei.

Trochę nam ulżyło. Już się baliśmy, że Paulina wyznacza jakieś nowe trendy w modzie 😉

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna przygotowuje swoją sylwetkę do imprezy sylwestrowej? Nic z tego! Gwiazda znalazła inny sposób, aby zachwycić wyglądem

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×