Zjawiskowa Paulina Sykut w przepięknej kreacji podczas pierwszego odcinka „Tańca z gwiazdami 6”. Ciążowy brzuszek jest już naprawdę widoczny

Ciężarna Paulina Sykut zdjęcia w czerwonej sukni 2016. Taniec z gwiazdami 6, odcinek 1

Ciężarna Paulina Sykut zdjęcia w czerwonej sukni 2016. Taniec z gwiazdami 6, odcinek 1

Paulina Sykut w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami 6

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Mamami już niedługo zostaną Natalia Kukulska oraz Tamara Arciuch. Swoje pierwsze dziecko urodzi także Paulina Sykut. Dziennikarka kwitnie w ciąży choć sama przyznaje, że początki nie należały do najłatwiejszych. O wszystkim opowiedziała w intymnym wywiadzie.

Zobacz: Aż tak intymnych wyznań Pauliny Sykut o ciąży nie spodziewaliśmy się: „Wymiotowałam kilka razy dziennie. Robiłam przy mężu test ciążowy”. Gwiazda nie ma żadnych tajemnic! 

Do porodu coraz bliżej, a dziennikarka ma niepokojąco mały brzuszek. Skrzętnie ukrywa go też pod różnego rodzaju kreacjami. Ciężarna gwiazda poprowadziła dziś pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami. Jej stylizacja była naprawdę wyjątkowa. Dziennikarka wybrała długą suknię Just Paul. Tym razem ciążowych krągłości nie udało się ukryć. Brzuszek był naprawdę widoczny.

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazda się prezentowała i oceńcie sami, czy podoba Wam się taka stylizacja dla ciężarnej dziennikarki?

Zobacz: Paulina Sykut się przeprowadza?! „Nasz nowy dom”. Mamy zdjęcia!

#suknia @jp_justpaul ?

Film zamieszczony przez użytkownika Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×