Wiemy, jak będą wyglądały kreacje Pauliny Sykut-Jeżyny, w których poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal 2016

paulina sykut-jeżyna na polsat superhit festiwal 2016. stylizacje

paulina sykut-jeżyna na polsat superhit festiwal 2016. stylizacje

Stylizacje Pauliny Sykut-Jeżyny na Polsat SuperHit Festiwal 2016

Już w ten weekend, od 27 do 29 maja, Sopot stanie się muzyczną stolicą Polski. Po raz kolejny odbędzie się tam organizowany przez Polsat SuperHit Festiwal.

Tegoroczna edycja imprezy stoi pod znakiem jubileuszy: zespołu Lady Pank (świętuje 35 lat istnienia), Ani Wyszkoni (20-lecie), zespołu Ira (30 lat) oraz Zbigniewa Wodeckiego (40 lat).

Ponadto zaprezentują się najpopularniejsze gwiazdy, jak Dawid Podsiadło, Andrzej Piaseczny, Bednarek, Sarsa, Margaret, a także zespoły Lemon, Bracia z Krzysztofem Cugowskim, Golec uOrkiestra, Loka, Blue Cafe, Enej, Perfekt.

Z pierwszym po urodzeniu dziecka występem zapowiedziała się także Sylwia Grzeszczak (zobacz więcej), która niedawno ogłosiła wydanie nowej płyty. Na dobry początek powrotu na scenę muzyczną wystąpiła w teledysku do singla „Tamta dziewczyna” (zobacz więcej).

Zobacz także: Gwiazdy na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2016 [GALERIA FOTO]

Im bliżej weekendu, tym więcej znamy szczegółów festiwalu. Wiemy już, jak na scenie zaprezentuje się jedna z prowadzących koncerty Paulina Sykut-Jeżyna.

Prezenterka przygotowała do Sopotu stroje polskich marek. Wystąpi w bladoróżowej, koronkowej sukni Laurelle oraz czerwonej kreacji Just Paul.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z przymiarek. Która suknia Pauliny Sykut na Polsat SuperHit Festiwal 2016 podoba się wam bardziej?

Paulina Sykut-Jeżyna w kreacjach Laurelle (po lewej) i Just Paul (po prawej) na Polsat SuperHit Festiwal 2016

Paulina Sykut-Jeżyna w kreacjach Laurelle (po lewej) i Just Paul (po prawej) na Polsat SuperHit Festiwal 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×