Szukaj

Nie droga suknia, nie kosztowna biżuteria. To właśnie ta kurtka z sieciówki była najgorętszą kreacją Oscarów 2016

Cate Blanchett (w sukni Armani Prive), Jenny Beavan (w kurtce Marks & Spencer), Oscary 2016 (fot. East News)

Jenny Beavan zdobyła Oscara 2016

Jeśli wydaje się wam, że na Oscarach można zabłysnąć jedynie w drogiej kreacji od uznanego projektanta, to jesteście w błędzie. Równie wielkie wrażenie robią ci goście, którzy mając za nic zasady oscarowej elegancji, stawiają się na galę ubrani po swojemu. Czasem w stylu bardzo odstającym od tego, co dzieje się na czerwonym dywanie.

Tak właśnie było w przypadku Jenny Beavan, kostiumografki, która odebrała Oscara 2016 za najlepsze kostiumy stworzone do filmu “Mad Max: Na drodze gniewu“.

Swoim strojem Brytyjka wprawiła obecnych na gali w osłupienie pomieszane z niemałym zachwytem. Jenny nie włożyła bowiem drogiej sukni, ale skórzaną kurtkę z sieciówki, marki Marks & Spencer z rockową aplikacją na plecach – czaszką w ogniu z kryształków Swarovskiego. Fryzurę również miała raczej codzienną, a do tego – o, zgrozo! 🙂 – brak makijażu.

W kuluarach tłumaczyła się z tego stroju.

Nie noszę sukienek, a tym bardziej butów na wysokich obcasach, mam chore plecy. W pięknej sukni wyglądam idiotycznie. Mam na sobie kurtkę Marks & Spencer z aplikacją z kryształków Swarovskiego z tyłu. Miałam wpadkę z butami, odpadły mi z nich kryształki. Nie lubię być przebrana, lubię się czuć komfortowo – stwierdziła Jenny Beavan.

Lubimy takie postaci z charakterem. A za wierność swojemu stylowi brytyjskiej kostiumografce należą się, jeśli nie stylowy Oscar, to chociaż oklaski. 🙂

Więcej zdjęć Jenny Beavan z Oscarem 2016 za najlepsze kostiumy obejrzycie w naszej galerii.

Zobacz: PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW Oscarów 2016

Zobacz: Plejada gwiazd na czerwonym dywanie w Hollywood [GALERIA FOTO]

Zobacz także: Oscarowa biżuteria robi wrażenie [WIDEO]

Jenny Beavan odbiera Oscara 2016 za najlepsze kostiumy do filmu "Mad Max" (fot. East News)

Jenny Beavan odbiera Oscara 2016 za najlepsze kostiumy do filmu “Mad Max” (fot. East News)


Przyjść w kreacji z sieciówki na Oscary – wypada czy nie?

×