Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Daniel z „Na Wspólnej” wziął ślub! Zaprosił na ceremonię połowę obsady serialu i przywiózł żonę Mustangiem do kościoła!
Daniel z „Na Wspólnej” wziął ślub! Zaprosił na ceremonię połowę obsady serialu i przywiózł żonę Mustangiem do kościoła!

Daniel z „Na Wspólnej” wziął ślub! Zaprosił na ceremonię połowę obsady...

Daniel z „Na Wspólnej” wziął ślub! Zaprosił na...

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa swojej ukochanej! [WIDEO]
Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa swojej ukochanej! [WIDEO]

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa...

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie,...

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!
Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To...

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia...

Dziś niedziela, 19.08.2018

Już dzisiaj MET Gala w Nowym Jorku! Przypomnijcie sobie najbardziej niezapomniane kreacje

MET gala niezapomniane kreacje gwiazdNajwiększe święto mody

Już za kilka godzin w Nowym Jorku rozpocznie się jedna z najważniejszych dla świata mody imprez roku: Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art, znana bardziej jako MET Gala czy też MET Ball.

Ten wielki bal z udziałem gwiazd połączony jest z tematyczną wystawą, nierzadko będącą hołdem dla twórczości konkretnego projektanta. W poprzednich edycjach byli to np. Alexander McQueen czy Vivienne Westwood. Wystawie podporządkowany jest styl kreacji, w których pojawiają się – często w towarzystwie projektanta – zaproszeni goście. W tym roku tematem przewodnim jest „Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology” (Manus x Machina: Moda w epoce technologii).

Jedną z najważniejszych postaci tego wydarzenia jest redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue’a”, Anna Wintour. To właśnie ona akceptuje stroje gości, w których pojawiają się na imprezie, przydziela gwiazdom projektantów, a nawet osobiście odpowiada za to, kto z kim będzie siedział przy stole.

Niezapomniane kreacje z MET Gali

Zeszłoroczna edycja MET Gali poświęcona była Dalekiemu Wschodowi, konkretnie zaś sztuce i kulturze Chin. Utrzymanymi w azjatyckim klimacie kreacjami najbardziej zaszokowały dwie gwiazdy: Rihanna, która wystąpiła w żółtym płaszczu chińskiego projektanta Guo Pei i doczekała się serii niewybrednych memów, porównujących jej strój do jajecznicy i pizzy (zobacz więcej) oraz Sarah Jessica Parker w sukni H&M i „płonącym” kapeluszu Philipa Treacy’ego (zobacz więcej).

Niezapomnianych kreacji gwiazd w 70-letniej historii MET Gali było jednak znacznie więcej. W naszej galerii przypominamy odważną suknię Anji Rubik od Anthony’ego Vaccarello, która odsłoniła biodro modelki, a także kwiecistą suknię ciężarnej Kim Kardashian (dzieło Ricardo Tisci), która zdaniem internautów upodobniła celebrytkę do… sofy.

Mamy też kilka strojnych sukien Sary Jessiki Parker (bo aktorka co roku zaskakuje strojem), a także Lady Gagę w kreacji Balenciaga. Nie mogło zabraknąć Beyonce, która na MET Gali 2015 szokowała w prześwitującej sukience Givenchy Couture. Nie zapomnieliśmy także o FKA Twigs, dziewczynie Roberta Pattinsona, która w ubiegłym roku zgorszyła co niektórych w sukience Christophera Kane’a z nadrukiem nagich ciał i widocznych genitaliów.

Jesteście ciekawi, kto zabłyśnie strojem w tym roku? Oglądajcie relację z czerwonego dywanu MET Gali w stacji E! od godziny 1:30.

Zobacz także: 10 niezapomnianych kreacji 2015 roku: Rihanna na MET Gali… Kto jeszcze? [GALERIA FOTO]MET Gala – śledzisz relacje z tej imprezy?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×