Najbardziej niezapomniane kreacje Złotych Globów. Od dekoltu Jennifer Lopez, przez szmaragdową Conchitę Wurst, aż po galową Julię Roberts

Niezapomniane kreacje Złotych Globów

Niezapomniane kreacje Złotych Globów

Najlepsze kreacje Złotych Globów

Już w niedzielę 10 stycznia poznamy laureatów Złotych Globów 2016, nagrody przyznawanej przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Kto wygra? To jest jeszcze tajemnicą, choć nie brakuje pierwszych typowań bukmacherów i ekspertów (zobacz: Faworyci do Złotych Globów 2016. Nie zabrakło niespodzianek).

Oprócz poznania pełnej listy zwycięzców Złotych Globów, nie możemy się także doczekać rewii mody, jaką mamy nadzieję zobaczyć na czerwonym dywanie. Gwiazdy, jak podejrzewamy, nie zaprzepaszczą okazji i zabłysną przed fotoreporterami.

Zanim jednak zrelacjonujemy wam tegoroczne stylowe wybory aktorów i aktorek, przypominamy najbardziej niezapomniane kreacje Złotych Globów z ostatnich pięciu lat. To naprawdę ciekawy zbiór, w którym nie brakuje ciążowych kreacji Drew Barrymore, Keiry Knightley i Natalie Portman, syrenich sukien Kelly Osbourne, przezroczystości i głębokich dekoltów Jennifer Lopez czy sukienek w kolorze szmaragdowym, które miały na sobie Angelina Jolie i… Conchita Wurst.

Nie mogliśmy pominąć słynnej granatowej kreacji Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka pojawiła się w niej na Złotych Globach sześć lat temu. Była wtedy w towarzystwie Colina Farrella, a jej strój wywołał falę krytyki. Znawcy kręcili nosem na krój: kreacja sprawiała wrażenie, jakby zaraz miała się zsunąć z biustu Alicji.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Mamy dla was mnóstwo zdjęć – w oczekiwaniu na kreacje Złotych Globów 2016, przeżyjmy jeszcze raz to, co się działo od 2010 do 2015 roku na czerwonym dywanie w Hollywood.

Zobacz także: Sprawdź ekskluzywne menu kolacji na Złotych Globach 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×