Maria Sadowska wie, jak przyciągnąć uwagę. Na premierze filmu „Sztuka kochania” zaskoczyła stylizacją

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania

Dopiero co miał premierę długo oczekiwany film. Sztuka kochania, bo o nim mowa, wchodzi właśnie do kin. Przedstawia on historię Michaliny Wisłockiej, czyli najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u. Walczyła ona o wydanie autorskiej książki mówiącej o sprawach erotycznych. W postać głównej bohaterki wcieliła się zjawiskowa Magdalena Boczarska. 

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze filmu „Sztuka kochania”: Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie, Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Dereszowska… 

Jednym z producentów był znany wszystkim twórca filmu Bogowie – Piotr Woźniak-Starak. Reżyserią zajęła się natomiast Maria Sadowska. Tak, TA Sadowska, która znana jest głównie z działalności muzycznej oraz roli jurora w show The Voice of Poland. Gwiazdy nie mogło więc zabraknąć na premierze filmu. Sadowska na tę okazję włożyła kreację projektu Łukasza Jemioła. Stylizacji dopełniła biżuteria marki W.Kruk.

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazda prezentowała się na czerwonym dywanie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znów nie zawiedli. Zadali szyku na premierze „Sztuki kochania”

Zobacz także: Oto najbardziej stylowa para wieczoru! Agnieszka Woźniak-Starak z mężem skradli show na premierze „Sztuki kochania”

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania. Zdjęcia

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania. Zdjęcia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×