Maria Sadowska wie, jak przyciągnąć uwagę. Na premierze filmu „Sztuka kochania” zaskoczyła stylizacją

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania

Dopiero co miał premierę długo oczekiwany film. Sztuka kochania, bo o nim mowa, wchodzi właśnie do kin. Przedstawia on historię Michaliny Wisłockiej, czyli najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u. Walczyła ona o wydanie autorskiej książki mówiącej o sprawach erotycznych. W postać głównej bohaterki wcieliła się zjawiskowa Magdalena Boczarska. 

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze filmu „Sztuka kochania”: Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie, Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Dereszowska… 

Jednym z producentów był znany wszystkim twórca filmu Bogowie – Piotr Woźniak-Starak. Reżyserią zajęła się natomiast Maria Sadowska. Tak, TA Sadowska, która znana jest głównie z działalności muzycznej oraz roli jurora w show The Voice of Poland. Gwiazdy nie mogło więc zabraknąć na premierze filmu. Sadowska na tę okazję włożyła kreację projektu Łukasza Jemioła. Stylizacji dopełniła biżuteria marki W.Kruk.

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazda prezentowała się na czerwonym dywanie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znów nie zawiedli. Zadali szyku na premierze „Sztuki kochania”

Zobacz także: Oto najbardziej stylowa para wieczoru! Agnieszka Woźniak-Starak z mężem skradli show na premierze „Sztuki kochania”

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania. Zdjęcia

Maria Sadowska na premierze filmu Sztuka kochania. Zdjęcia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×