Maja Sablewska… aktorką! Film zaprezentowano na pokazie marki La Mania. Gwiazda prezentowała się znakomicie. Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016

Maja Sablewska na pokazie marki La Mania 2016. Zdjęcia

Gwiazdy kochają ubierać się zgodnie z trendami. Nie ma się więc co dziwić, że chętnie pojawiają się na różnego rodzaju pokazach. Tak było i tym razem. Pokaz marki La Mania, której kreatorką jest Joanna Przetakiewicz przyciągnął wiele gwiazd. Warto zauważyć, że sponsorem wydarzenia była marka kosmetyczna Evree.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie marki La Mania: Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Kate Rozz…Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Na pokazie zaprezentowano film, w którym zagrała Maja Sablewska. Reżyserią produkcji zajął się Xavery Żuławski, a za zdjęcia odpowiedzialny był Mateusz Stankiewicz. Film to opowieść seksowna, sensualna pokazująca tęsknotę prawdziwej kobiety za prawdziwym mężczyzna. Jest to akcja społeczna, którą Joanna Przetakiewicz chce zwrócić uwagę na to, że za dużo kobiety biorą na siebie i przestają być kobiece a mężczyźni wycofują się i w konsekwencji przestają być męscy. Na pokazie nie mogło więc zabraknąć Mai. Gwiazda błyszczała w krótkiej, granatowej sukience. Dobrała do niej długie, srebrne kozaki. Całość prezentowała się idealnie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Maja wyglądała na imprezie.

Zobacz: Seksowna Natalia Siwiec na pokazie marki La Mania! Co za dekolt! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree 

Zobacz także: Ta polska gwiazda błysnęła ciałem na pokazie marki La Mania 2016! Co za przeźroczystości! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree!

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016. Zdjęcia 2016

Maja Sablewska na pokazie La Mania 2016. Zdjęcia 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×