Zachwycająca Magdalena Cielecka na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Postawiła na mocny kolor

Magdalena Cielecka na Festiwalu Filmowym w Berlinie 2016

Magdalena Cielecka na Festiwalu Filmowym w Berlinie 2016

Magdalena Cielecka na Berlinale 2016

Kilka dni temu w Berlinie rozpoczęła się kolejna edycja corocznego Festiwalu Filmowego. O statuetkę Złotego Niedźwiedzia znów powalczy kilkadziesiąt najlepszych filmów wyprodukowanych w ubiegłym roku. Przewodniczącą jury Berlinale 2016 została Meryl Streep. Jednym z członków komisji przydzielającej nagrody jest polska reżyser, Małgorzata Szumowska.

Zobacz: Plejada gwiazd na ceremonii rozpoczęcia festiwalu filmowego w Berlinie: Meryl Streep, Małgorzata Szumowska, George Clooney, Channing Tatum


Jednym z tegorocznych konkursowych filmów jest obraz Tomasza Wasilewskiego pod tytułem Zjednoczone stany miłości. Zobaczymy w nim między innymi Magdalenę Cielecką i Andrzeja Chyrę. Aktorzy pojawili się wczoraj na czerwonym dywanie festiwalu Berlinale. Wszystko za sprawą pokazu polskiego filmu, który został przyjęty bardzo ciepło.

Aktorka postawiła na długą czerwono-białą suknię od Tomasza Ossolińskiego i efektowną, srebrną broszkę. Mocnym kolorem kreacji i ust przykuła uwagę wszystkich fotoreporterów.

Zobaczcie zdjęcia eleganckiej Magdaleny Cieleckiej. Jak podoba się Wam w tej kreacji?

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra na Festiwalu Filmowym w Berlinie 2016

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra na Festiwalu Filmowym w Berlinie 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×