To metamorfoza roku! Heidi Klum znowu się udało! Jej halloweenowy kostium rzucił wszystkich na kolana. Zobacz krok po kroku, jak stawała się bohaterką z kreskówki

Heidi Klum jako Jessica Rabbit, Halloween 2015 (fot. Instagram)

Heidi Klum jako Jessica Rabbit, Halloween 2015 (fot. Instagram)

Kostium Heidi Klum na Halloween 2015

Halloweenowa impreza u Heidi Klum to dla wielu gwiazd coroczny obowiązek. I ogromna przyjemność przebrania się w najbardziej fantazyjny z możliwych sposób. Sama gospodyni nie szczędzi ani wysiłku, ani środków, aby błyszczeć wśród swoich gości najbardziej.

W tym roku znowu się jej udało. Heidi Klum wcieliła się w postać znaną z disneyowskiej animacji „Kto wrobił królika Rogera?” – Jessikę Rabbit. Duże usta, wydatne policzki, olbrzymia fryzura, ogromny biust i takież pośladki oraz oczywiście charakterystyczna czerwona suknia – charakteryzatorzy zadbali, aby Heidi przypominała bajkową postać w najmniejszym detalu.

Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalistów, którzy dokonali tak olbrzymiej metamorfozy. Ale też podziwiamy samą Heidi. Bo nosić całą noc taki kostium to spory wyczyn. Możemy sobie tylko wyobrazić, jaki to problem dobrze się bawić pod tyloma warstwami silikonu, które kazała sobie dokleić Heidi.

W naszej galerii zobaczysz, jak krok po kroku Heidi Klum stawała się Jessiką Rabbit. To trzeba obejrzeć!

Zobacz także: Zosia Ślotała jako Donatella Versace na Halloween


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×