Szukaj

Joanna Horodyńska o nogach Klaudii Halejcio: „Serdelki”! Aktorka długo nie czekała z ostrą odpowiedzią

Klaudia Halejcio, Joanna Horodyńska (fot. AKPA)

Klaudia Halejcio, Joanna Horodyńska (fot. AKPA)

Klaudia Halejcio na pokazie Łukasza Jemioła

Klaudia Halejcio to bez wątpienia szalenie atrakcyjna dziewczyna. I co jak co, ale sylwetkę ma wzorcową. Niestety, Joanna Horodyńska dostrzegła wyraźny mankament jej figury, o czym nie omieszkała donieść w swoim programie „Gwiazdy na dywaniku”.

Joannie nie spodobał się wygląd Klaudii na niedawnym pokazie Łukasza Jemioła. A konkretnie zwróciła uwagę na nogi. Wydawałoby się, że są jak najbardziej zgrabne. Horodyńskiej jednak w pozytywnym odbiorze kreacji aktorki przeszkodziły nogi aktorki – nogi serdelki, jak je określiła.

Joanna Horodyńska o kreacji Klaudii Halejcio z pokazu Łukasza Jemioła powiedziała:

Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą, ale te serdelki… O Boże! Te buty w ogóle bardzo ładne są, ale zatrzymały krążenie, zsiniała jej ta noga pod koniec pokazu. Sinica! Z kozakami, z czymś co by zasłoniło partie tych nóg byłoby okej. Tak jak buty źle się prezentują, ale są modne, tak ta spódnica absolutnie nie jest. Ja się naprawdę martwię o jej nogi, ona przyszła do domu i w soli je moczyła? – powiedziała Joanna Horodyńska w „Gwiazdach na dywaniku”.

Co na to obiekt jej krytyki? Okazuje się, że Klaudia w ogóle nie zamierza wdawać się w dyskusję na ten temat, dlatego w odpowiedzi na tę bezpardonową krytykę powiedziała jedynie:

Największym atutem Joanny Horodyńskiej jest cięty język. Bezkompromisowo lansuje własną osobę, krytykując innych. Tym razem dotknęła mnie. Trzeba mieć skrzydła, aby wznieść się ponad to modowe bagienko. Ja te skrzydła posiadam. Nie będę w związku z tym polemizować z jej opinią. Nie ma ona dla mnie żadnego znaczenia – powiedziała Klaudia Halejcio tygodnikowi „Twoje Imperium”.

No, cóż, jeśli nogi Klaudii przypominają serdelki, to my chyba znamy inne serdelki niż te, które zna Joanna. 🙂

Zobacz także: Joanna Horodyńska na pokazie mody niczym na imprezie halloweenowej. Jej kreacja jest dość straszna

Stylizacja Klaudii Halejcio na pokazie Łukasza Jemioła:

Klaudia Halejcio na pokazie Łukasza Jemioła w kreacji Bizuu (fot. AKPA)

Klaudia Halejcio na pokazie Łukasza Jemioła w kreacji Bizuu (fot. AKPA)

Bluzka Ivrea, Bizuu, 990 pln

Bluzka Ivrea, Bizuu, 990 pln – kupisz tutaj

Spódnica Firenze, Bizuu, 1190 pln

Spódnica Firenze, Bizuu, 1190 pln – kupisz tutaj


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×