Szukaj

Ta polska gwiazda błysnęła ciałem na pokazie marki La Mania 2016! Co za przeźroczystości! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree!

Kasia Sowińska - Pokaz La Mania Mind blow

Kasia Sowińska - Pokaz La Mania Mind blow

Kasia Sowińska na pokazie marki La Mania 2016

W tym roku na pokazie La Manii pojawiła się plejada gwiazd! Jest to marka odzieżowa autorstwa Joanny Przetakiewicz. 

Zobacz: Zjawiskowa Agnieszka Woźniak-Starak w krótkiej sukience na pokazie La Mania. WOW! Co za nogi! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Jedną z gwiazd, które przyszły była zachwycająca Kasia Sowińska, znana modelka i wokalistka, robiąca karierę również za granicą!  Gwiazda założyła długą suknię projektu Bartka Janusza, która była na wpół przezroczysta, eksponującą jej długie, zgrabne nogi i chudą talię! Kasia postawiła na dość mocny makijaż oka, który dodawał pazura całej stylizacji. Trzeba przyznać, że stylizacje wokalistki są zawsze udane, tak było i tym razem. Wyglądała kobieco, z klasą i do tego bardzo seksownie!
Głównym sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree.

Zobaczcie naszą galerię!

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie marki La Mania: Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Sowińska, Kate Rozz, Magdalena Frąckowiak…Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Zobacz także: Zdjęcia Ewy Mielnickiej w odważnej kreacji wywołały burzę w sieci. Jest cięta riposta pięknej miss: „Kreacja jest przepiękna, a bielizna…”

Kasia Sowińska - Pokaz La Mania Mind blow

Kasia Sowińska na pokazie La Manii


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×