Maciej Zień wraca! Kasia Kowalska w pierwszej nowej kreacji z kolekcji projektanta w Opolu 2016

kasia kowalska opole 2016 (fot. AKPA)

kasia kowalska opole 2016 (fot. AKPA)

Kasia Kowalska na festiwalu w Opolu 2016

W koncertach tegorocznej 53. edycji festiwalu w Opolu pojawiło się mnóstwo gwiazd polskiej sceny muzycznej. Także tych, które na tego rodzaju imprezach pokazują się nieczęsto. Jedną z nich była Kasia Kowalska.

Artystka wystąpiła pierwszego dnia imprezy: najpierw w koncercie z okazji 120-lecia kinematografii, „Ta noc do innych jest niepodobna„, a potem w opolskich Debiutach.

Na swój pierwszy występ Kasia Kowalska przygotowała utwór Sławy Przybylskiej „Pamiętasz, była jesień„. Wokalistka zdecydowała się na superkobiecą kreację. Jej sukienkę w kolorze czerwonym z podkreśloną talią stworzył Maciej Zień. Kasia od dawna przyjaźni się z projektantem. Dwa lata temu zaśpiewała nawet w finale jego pokazu. Tym razem znowu postanowiła wesprzeć Macieja, który wraca do branży modowej (zobacz więcej), prezentując w Opolu jego kreację.

Zobacz także: Kasia Kowalska i inne gwiazdy pierwszego dnia festiwalu w Opolu 2016 [GALERIA FOTO]

Podczas swojego drugiego występu, w koncercie Debiuty, Kasia Kowalska zdecydowała się na bardziej rockową stylizację. W czarnych skórzanych spodniach i topie z łańcuszkami zaśpiewała u boku Krzysztofa Cugowskiego swój ulubiony utwór z repertuaru Budki Suflera – „Jest taki samotny dom”.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Kasia Kowalska na festiwalu Opole 2016 wystąpiła w koncercie

Kreacja: Maciej Zień. Kasia Kowalska na festiwalu Opole 2016 wystąpiła w koncercie „Ta noc do innych jest niepodobna” (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×