Szukaj

Zakochani Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko. Dziennikarz nie odrywał zachwyconego wzroku od żony

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko na CSIO Sopot 2016

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko na CSIO Sopot 2016

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko na CSIO Sopot

W Polsce od wielu lat rozgrywane są prestiżowe zawody jeździeckie w najwyższej światowej randze, jaką jest pięć gwiazdek. W tym roku, już po raz osiemnasty imprezę gości sopocki Hipodrom. W dniach  9-12 czerwca można tam przeżyć niezapomniane emocje i niepowtarzalną atmosferę, która udziela się także gwiazdom przybyłym na CSIO Sopot 2016. 

Zobacz: Stylowe gwiazdy na prestiżowych zawodach jeździeckich: Karolina Ferenstein-Kraśko, Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska…

Wśród obecnych gości nie mogło zabraknąć tej pary. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są miłośnikami jazdy konnej. Nic więc dziwnego, że przybyli do Sopotu. Reporterzy przyłapali parę na radosnej rozmowie. Trzeba przyznać, że promienieją. Karolina, która niedawno została mamą wygląda zjawiskowo. Piotrowi wyraźnie służy zmiana pracy. Przypomnijmy, że od niedawna możemy oglądać go na antenie TVN24 BiS oraz w programie Dzień Dobry TVN, gdzie współprowadzi weekendowe wydanie wraz ze swoją przyjaciółką Kingą Rusin, która także była obecna w Sopocie.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Karoliny i Piotra. Piękna z nich para.

Zobacz: Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała urocze zdjęcie Piotra Kraśko z córką


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×