„Ślubna” stylizacja Joanny Krupy z finału „Top Model 5” kosztowała… 80 tys. złotych! Co miała na sobie jurorka programu?

Dawid Woliński i Joanna Krupa w finale Top Model 5 (fot. ONS, Instagram)

Dawid Woliński i Joanna Krupa w finale Top Model 5 (fot. ONS, Instagram)

Joanna Krupa w finale „Top Model 5”. Stylizacja

Już wszystko jest jasne. Walkę o główną nagrodę 5. edycji „Top Model – tytuł top model, 100 tys. złotych i kontrakt z międzynarodową agencją modelek Avant Models – wygrał Radek Pestka. Jego konkurentami byli Karolina Pisarek i Jakob Kosel, który jako pierwszy odpadł z programu.

Zobacz: Okładki „Glamour” z finalistami „Top Model 5”

Z pewnością jesteście ciekawi, w czym dzisiejszego wieczoru wystąpiła przewodnicząca jury Joanna Krupa. Bo wyglądała zjawiskowo. Możemy wam zdradzić wszystkie szczegóły jej naprawdę kosztownej stylizacji.

Joanna Krupa postawiła na białą suknię ze sporym wycięciem eksponującym biust projektu Dawida Wolińskiego. Jak dowiedział się Jastrząb Post to kreacja uszyta z wyjątkowego jedwabiu, a koszt całości to prawie 50 tys. złotych! Nie mniej drogie były dodatki – diamentowa biżuteria Apart i Scallini. Cena całej stylizacji to niemal 80 tys. złotych! Sporo! Ale za to jaki efekt.

Stylizację Joanny w żartobliwy sposób skomentował autor stroju.

Tak: jesteśmy gotowi powiedzieć „tak” w mojej #sukni – napisał Dawid Woliński na Instagramie, komentując w ten sposób nieco „ślubny” charakter sukni.

No, cóż: Dawid i Joanna w finale „Top Model 5” tworzyli parę jak z obrazka. 🙂

Zobacz także: Kasia Struss cała na biało w finale „Top Model 5”

Dawid Woliński i Joanna Krupa w finale Top Model 5 (fot. Instagram)

Dawid Woliński i Joanna Krupa w finale Top Model 5 (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×