Jennifer Lopez zachwyciła na Złotych Globach 2016. Gwiazda przyszła z byłym chłopakiem!

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Casper Smart razem na Złotych Globach 2016

Już za kilka chwil rozpocznie się oficjalna gala jednego z najważniejszych wydarzeń filmowych na świecie – rozdanie Złotych Globów 2016. Na czerwonym dywanie właśnie pojawia się plejada największych, światowej sławy gwiazd. Jak na Hollywood przystało nie brakuje eleganckich, przepięknych kreacji stworzonych przez najlepszych projektantów.

Na szczególną uwagę zasługuje bezapelacyjnie Jennifer Lopez. Gwiazda zachwyciła swoją wytworną stylizacją projektu Giambattista Valli. Wyrazisty kolor sukni idealnie współgra z latynoską urodą gwiazdy. Jednak nie tylko jej kreacja wzbudziła największe zainteresowanie mediów. Oczy wszystkich skupiły się na partnerze Jennifer. Piosenkarka pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie byłego chłopaka, Caspera Smarta!

Para rozstała się w 2014 roku, a niespełna 2 miesiące później ukochany gwiazdy wdał się w kilka romansów, co tylko utwierdziło artystkę w przekonaniu, że nie był to dla niej odpowiedni mężczyzna. Okazuje się jednak, że stara miłość nie rdzewieje, a zakochani postanowili dać sobie kolejną szansę.

Myślicie, że tym razem im się uda?

Zobaczcie, jak prezentują się na dzisiejszej gali Złotych Globów 2016

Zobacz: Złote Globy 2016 NA ŻYWO: Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Złote Globy 2016 - relacja z czerwonego dywanu

Złote Globy 2016 – Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez - Złote Globy 2016

Jennifer Lopez – Złote Globy 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×