Ilona Ostrowska pokazała ciążowy brzuszek na okładce „Pani”. Wygląda olśniewająco!

Ilona Ostrowska w ciąży na okładce

Ilona Ostrowska w ciąży na okładce "Pani" (nr 4/307, kwiecień 2016, fot. Zuza Krajewska)

Ilona Ostrowska w ciąży

Od 10 lat Ilona Ostrowska jest mamą Mirosławy. Ojcem dziewczynki jest Jacek Borcuch, z którym aktorka rozwiodła się prawie cztery lata temu. Teraz gwiazda serialu „Ranczo” jest w nowym związku, ale bardzo chroni prywatność i nie opowiada o partnerze. Wiadomo natomiast, że spodziewa się dziecka.

Syn gwiazdy przyjdzie na świat w maju. Tymczasem aktorka w siódmym miesiącu ciąży ze śmiało wyeksponowanym brzuszkiem pozuje na okładce magazynu „Pani” na kwiecień 2016.

Na okładce widzimy Ilonę Ostrowską w odważnym i bardzo modnym zestawieniu: do bluzki Chloe styliści dobrali jej białą minispódnicę Massimo Dutti oraz świetną kurtkę vintage z niebieskimi wzorami. Aktorka wygląda bardzo młodzieńczo, trudno uwierzyć, że w tym roku kończy 42 lata!

Ilona nie ukrywa swojego wieku, a nawet to podkreśla w rozmowie z dziennikarką „Pani”.

Kiedy miałam dwadzieścia czy nawet trzydzieści kilka lat, często się zamartwiałam błahostkami, a teraz jest we mnie spokój. Złapałam dystans. W wieku czterdziestu lat w końcu fajnie czuję się sama ze sobą. W głowie i w ciele. Jestem silna i mam świadomość, że żadne wichry mnie nie zdmuchną. To jest bardzo kobiecy moment w moim życiu.

Aktorka zdradza także, kiedy po urodzeniu drugiego dziecka zamierza wrócić do zawodu.

Kiedy przyjdzie odpowiednia pora, nic na siłę.

Zobacz także: Ilona Ostrowska po raz drugi zostanie mamą

Ilona Ostrowska w ciąży na okładce

Ilona Ostrowska w ciąży na okładce „Pani” (nr 4/307, kwiecień 2016, fot. Zuza Krajewska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×