Halina Mlynkova w najseksowniejszej kreacji tego sezonu The Voice. Przezroczyste wstawki sukienki drogiej zagranicznej marki rozpalały wyobraźnię!

Halina Mlynkova w sukience Emilio De La Morena w

Halina Mlynkova w sukience Emilio De La Morena w "The Voice of Poland" (fot. ONS)

Halina Mlynkova w sukience z przezroczystymi wstawkami

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” na widzów czekała zarówno uczta muzyczna, jak i wizualna. Wszystko za sprawą prowadzącej show Haliny Mlynkovej, która wystąpiła w obłędnej kreacji z przezroczystymi wstawkami.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, stylistki Haliny – Ewa Rubasińska-Ianiro i Magdalena Makarewicz – wybrały dla piosenkarki specjalnie na ten wieczór sukienkę z kolekcji jesień-zima 2015 Emilio De La Moreny, projektanta pochodzącego z Hiszpanii, ale tworzącego w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach jego kreacje nosi m.in. Cheryl Cole. Niestety, nie należą do najtańszych. Za sukienki podobne do tej, którą miała na sobie Halina, trzeba zapłacić około 5-6 tys. złotych!

Trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Czarno-granatowa suknia podkreśliła piękny kształt sylwetki Młynkovej, wyeksponowała nogi i zmysłowo odsłoniła kawałek biustu. Uzupełnieniem stroju była dyskretna biżuteria Agnieszki Butter.

Jak wam się podoba Halina w takim wydaniu? Naszym zdaniem to 100 procent seksu!

Zobacz także: Co łączy Górniak, Mlynkovą i Sarsę? Pokochały tę samą markę ubrań

Kreacje Emilio De La Morena:

Sukienka, Emilio De La Morena, 1248 euro

Sukienka, Emilio De La Morena, 1248 euro – kupisz tutaj

Emilio De La Morena, 1490 euro

Emilio De La Morena, 1490 euro – kupisz tutaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×