Gwiazdy pokochały kreacje Marlu! Ta marka zdominowała czerwony dywan naszej oskarowej imprezy

Gwiazdy w kreacjach Marlu, Oskary 2016

Gwiazdy w kreacjach Marlu, Oskary 2016

Gwiazdy w kreacjach Marlu

W ostatnią niedzielę lutego na czerwonym dywanie w Hollywood pojawiły się największe gwiazdy nominowane do najbardziej prestiżowej nagrody w świecie kinematografii. Goście wyjątkowej oscarowej nocy postawili na najpiękniejsze kreacje od najbardziej uznanych domów mody.

Polskie gwiazdy miały okazję bezpośrednio śledzić, co działo się na czerwonym dywanie w Los Angeles. A to wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej przez telewizję E!, Jastrząb Post oraz Martini E! Na żywo z czerwonego dywanu. Na naszej oskarowej imprezie nie zabrakło filmowych emocji, pięknych strojów i świetnej atmosfery, także tej kulinarnej, bo o pyszne jedzenie w gwiazdorskim stylu zadbało San Lorenzo.

Zobacz: Tłum gwiazd na wspólnym oglądaniu relacji z oskarowego czerwonego dywanu z E!, Jastrząb Post i Martini

Na naszym czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znakomicie ubranych gwiazd. Ale prawdziwym modowym triumfatorem tego wieczoru była marka Marlu. To właśnie bowiem ubrania zaprojektowane przez Agatę Rzepniewską z Marlu zdominowały imprezę. Goście chętnie stawiali na szlachetny minimalizm ze sporą dozą kobiecości, które charakteryzują stroje tej polskiej marki.

W  kreacji koloru ecru pojawiła się Małgorzata Rozenek. Długa suknia z efektownym rozcięciem odsłaniała nogi. Dekolt przyciągał uwagę modną asymetrią. Małgorzata dobrała do całości drogą i godną oskarowych emocji biżuterię wartą pół miliona złotych (zobacz więcej).

Na czerwoną suknię Marlu postawiła Agnieszka Jastrzębska. Długa kreacja zwracała uwagę za sprawą kokardy, najmodniejszego detalu sezonu (zobacz więcej).

Czerń na imprezach zawsze się sprawdza, zwłaszcza połączona z czerwienią. Lara Gessler wybrała właśnie takie zestawienie na naszą oskarową imprezę i wypadła świetnie. Jej czarna sukienka to oczywiście projekt Marlu.

Przełamaniem tradycyjnej oskarowej elegancji były stroje projektantki torebek Sabriny Pilewicz oraz redaktor Jastrząb LOOK Ewy Kamionowskiej. Obie wybrały czerwone garnitury, ale w nieco innym stylu. Sabrina Pilewicz postawiła na nieco oversize’ową marynarkę oraz dopasowane spodnie rurki. Ewa Kamonowska wybrała również marynarkę oversize, ale z mocno zaznaczonymi ramionami i złotymi guzikami, nieco w stylu lat 80., a do tego spodnie o prostych szerokich nogawkach.

Zobaczcie wszystkie stroje Marlu z naszej oskarowej imprezy w naszej galerii.

Zobacz także: Tak gwiazdy bawiły się na imprezie E!, Jastrząb Post i Martini [WIDEO]

Agata Rzepniewska z Marlu. Oskary 2016 E!, Jastrząb Post i Martini (fot. ONS)

Agata Rzepniewska, projektantka Marlu. Oskary 2016 E!, Jastrząb Post i Martini (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×