Gwiazdy całe w sieciówkach na premierze kolekcji Balmain dla H&M. Kto był w ubraniach H&M? A kto urozmaicił strój drogimi dodatkami? Sprawdziliśmy to!

Ubrania gwiazd na premierze kolekcji Balmain dla H&M

Ubrania gwiazd na premierze kolekcji Balmain dla H&M

Gwiazdy na premierze Balmain dla H&M w Polsce. Stylizacje

Polska premiera kolekcji Balmain dla H&M dla wybranych klientów sieci odbyła się we wtorkowy wieczór. Stawiły się na nią sporo gwiazd pożądających ubrań i dodatków pochodzących z ekskluzywnej linii sieciówki.

Przy tej okazji sprawdziliśmy, w co zaproszeni goście byli ubrani. Czy przychodząc na imprezę H&M byli w strojach z metką tej sieciówki? Okazało się, że niekoniecznie.

Zobacz także: Tak polskie gwiazdy noszą ubrania z kolekcji Balmain dla H&M: Górniak, Kożuchowska, Szulim

Najbardziej wiernym fanem H&M okazał się Stefano Terrazzino. – Cały strój jest z H&M, uwielbiam H&M, zawsze tam coś znajdę – powiedział tancerz Jastrząb Post.

W ciuchach z sieciówek była też Basia Kurdej-Szatan. – O, matko, a nawet nie wiem – odpowiedziała zapytana o to, skąd pochodzą jej ubrania – ale wszystko z sieciówek, bo dzisiaj jesteśmy w sieciówce, H&M. Zobaczymy, co mają do pokazania. A naszyjnik kupiłam sobie w Barcelonie – dodała.

Na H&M postawiła też Kamila Szczawińska. Modelka miała na sobie kurtkę i buty H&M, ale już torebkę znalazła u Sabriny Pilewicz, koszulę – w Vistuli, a spodnie – w kolekcji La Manii.

Uczestniczka 5. edycji „Top Model Karolina Gilon wybrała koszulę i spodnie Suit Me Company, a jej koleżanka z poprzedniej edycji programu Marta Sędzickaspodnie Zara i marynarkę Marks&Spencer.

Zosia Ślotała przyszła na imprezę w płaszczu MSGM, sukience Zara, butach DeeZee, naszyjnikach ZoZo Design, a do całości dobrała drogą torebkę Valentino.

Najdroższy strój miał Dawid Woliński. Juror „Top Model” wyznał Jastrząb Post, że za prawie całą jego stylizację odpowiada dom mody Saint Laurent.

Zobacz także: Gwiazdy na polskiej premierze kolekcji Balmain dla H&M [GALERIA]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×