Szukaj

Tak krótkie sukienki nosi naprawdę rzadko. Żona George’a Clooneya pokazała zgrabne nogi na premierze filmu „Ave, Cezar!”

Sukienka: Giambattista Valli. Amal Clooney, premiera "Ave, Cezar!" (fot. ONS)

Sukienka: Giambattista Valli. Amal Clooney, premiera "Ave, Cezar!" (fot. ONS)

George i Amal Clooney na premierze „Ave, Cezar!”

Gdy ta para pojawia się na czerwonym dywanie, zawsze wzbudza wielkie emocje. A już niezawodnie dzieje się tak, gdy żona gwiazdora Hollywood ma na sobie wyjątkową kreację.

Amal Clooney, żona George’a Clooneya, słynie z dość powściągliwego stylu ubierania. Ma świetne warunki do tego, by nosić absolutnie wszystko. Ma tak szczupłą i zgrabną sylwetkę, że może wybierać najbardziej nawet ryzykowne fasony i długości. Zwykle jednak decyduje się stroje, które bardzie zakrywają niż odkrywają jej ciało.

Zobacz także: Amal Alamuddin i inne gwiazdy na Złotych Globach [GALERIA FOTO]

Inaczej jednak było w Los Angeles podczas światowej premiery filmu „Ave, Cezar!”, w którym jej mąż gra główną rolę. Amal zdecydowała się na krótką sukienkę w dziewczęcym stylu. Dopasowana góra plus rozkloszowany dół w stylu lat 50. eksponowały jej doskonałą figurę, a przede wszystkim długie i zgrabne nogi. Uzupełnieniem stroju byłą złota pudełkowa torebka i lustrzane srebrne szpilki, supermodne w tym sezonie (zobacz: Tak gwiazdy noszą srebrne szpilki).

Jej biała kreacja w czerwone kwiatki pochodzi z kolekcji Giambattista Valli. W strojach domu mody lubi chodzić m.in. Jennifer Lopez (zobacz: JLo zachwyciła na Złotych Globach 2016 w żółtej sukni)

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia George’a i Amal Clooney z premiery „Ave, Cezar!”. Do polskich kin film ten wejdzie 19 lutego.

George i Amal Clooney, premiera "Ave, Cezar!" (fot. ONS)

George i Amal Clooney (w sukience Giambattista Valli), premiera „Ave, Cezar!” (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×