Szukaj

Ona kocha takie sukienki! Głęboki dekolt Ewy Wachowicz w finale „Top Chef 5”. Od niej można się uczyć seksapilu

Ewa Wachowicz, finał "Top Chef 5" (fot. ONS)

Ewa Wachowicz, finał "Top Chef 5" (fot. ONS)

Ewa Wachowicz w finale „Top Chef 5”

W środę 11 listopada poznaliśmy zwycięzcę finału 5. edycji „Top Chef„. Po wielu tygodniach walki o najważniejszy tytuł w ostatecznej rozgrywce spotkali się Sandra Kotowicz, Tomasz Purol i Sergiusz Hieronimczak. Decyzją jury „Top Chef 5” wygrał Tomasz Purol. To ona zdobył nagrodę główną 100 tys. zł.

Zobacz: Tomasz Purol zwycięzcą „Top Chef 5”

Nie tylko jednak umiejętności kulinarne zrobiły na nas wrażenie, ale też najpiękniejsza w jury Ewa Wachowicz. Jurorka programu zwracała uwagę hollywoodzką fryzurą oraz kreacją.

Wachowicz w finale „Top Chef 5” postawiła na cekiny. Granatowa sukienka jej ulubionej krakowskiej marki Fulara&Żywczyk podkreślała figurę, a głęboko wycięty dekolt zmysłowo eksponował biust. Podobne kreacje tej marki to wydatek rzędu ok. 1700 zł. Uzupełnieniem sukienki były szpilki Zara za 159 zł.

Nawiasem mówiąc, to kolejna kreacja Ewy utrzymana w podobnym stylu (sprawdźcie na zdjęciach w naszej galerii). Widocznie dobrze czuje taki seksowny krój sukienek.

Ewa Wachowicz po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na tytuł najbardziej seksownej gwiazdy telewizji. Przynajmniej w jej kulinarnym segmencie. 🙂 Zgadzacie się?

Zobacz także: Hit! Cekiny i długość mini rządzą na imprezach

Ewa Wachowicz, finał "Top Chef 5" (fot. ONS)

Ewa Wachowicz w finale „Top Chef 5” w sukience Fulara&Żywczyk (fot. ONS)

Buty Ewy Wachowicz z finału „Top Chef 5”:

Szpilki, Zara, 159 pln

Szpilki, Zara, 159 pln – kupisz je tutaj


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×