Co za figura! Ewa Wachowicz zachwyciła na czerwonym dywanie nieoczywistą stylizacją

Ewa Wachowicz na imprezie oskarowej 2016

Ewa Wachowicz na imprezie oskarowej 2016

Ewa Wachowicz w kombinezonie Violi Piekut na imprezie oskarowej 2016

Za nami wielkie emocje związane z zakończoną kilka godzin temu 88. ceremonią wręczenia Oscarów. W tym roku nie zabrakło nagród dla tak zwanych pewniaków, było też kilka zaskoczeń, i najważniejsze: statuetka dla Leonardo Di Caprio! Chyba nikt nie miał wątpliwości, że po wielu latach oczekiwania na nią, w końcu mu się należała! Aktor podziękował wszystkim we wzruszającym przemówieniu.

Zobacz: Leonardo DiCaprio w końcu dostał Oscara! Zobaczcie memy i gify, które zalały internet

Nasze gwiazdy też miał okazję poczuć atmosferę panującą w Hollywood. Wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej między innymi przez Jastrząb Post, na której zaproszeni goście mieli niepowtarzalną okazję śledzić relację na żywo z czerwonego dywanu w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawiło się kilkaset osób ze świata mediów, sztuki i rozrywki. Nie zabrakło pięknych kreacji! Ani wspaniałego jedzenia, które na tą wyjątkową okazję przygotowała ulubiona restauracja gwiazd – San Lorenzo.

Zobacz: Tłum gwiazd na naszym czerwonym dywanie: Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah…

Jedną z najpiękniejszych zaprezentowała tego wieczoru Ewa Wachowicz, która postawiła na czarny kombinezon z jednym rękawem i prześwitami. Projekt wyszedł spod rąk Violi Piekut. Stylizację uzupełniły szpilki w identycznym kolorze i piękna szara torebka także polskiej marki, Mongrei.

Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowały się detale stylizacji gwiazdy. Podoba się Wam w takim wydaniu?

 

Ewa Wachowicz na imprezie oskarowej 2016

Ewa Wachowicz na imprezie oskarowej 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×