Szukaj

Tylko Edyta Górniak potrafi wyglądać tak pięknie w klasyce. Gwiazda zachwyciła stylizacją na koncercie z okazji 12-lecia Polski w Unii Europejskiej

Edyta Górniak na koncercie europejskim w Warszawie

Edyta Górniak na koncercie europejskim w Warszawie

Edyta Górniak na koncercie z okazji 12-lecia Polski w UE

Edyta Górniak wystąpiła wczoraj na koncercie europejskim zorganizowanym z okazji uczczenia 12 rocznicy przystąpienia Polski po Unii Europejskiej 1 maja 2004 roku. Na scenie w parku Fontann poza Edytą wystąpili także: Natalia Szroeder, chór i orkiestra Filharmonii Narodowej pod batutą Krzesimira Dębskiego i Mieczysław Szcześniak. Diwa przygotowywała się do tego wydarzenia bardzo skrupulatnie. 

Zobacz więcej: Edyta Górniak pokazała zdjęcie z próby, na kilka godzin przed występem. Tak gwiazda przygotowuje się do koncertu europejskiego

Na wydarzeniu Edyta Górniak zaprezentowała się w zachwycającej błękitnej sukni do ziemi projektu Riny Cossak. Jej rzucającym się w oczy elementem była baskinka, która dodatkowo podkreślała znakomitą figurę gwiazdy. Edyta Górniak uwielbia ten krój, podobną kreację miała podczas mikołajkowego koncertu Listów do M oraz na ostatnim koncercie sylwestrowym. Natalia Szroeder z kolei wybrała czerwoną stylizację z odważnym rozcięciem, eksponując zgrabne nogi.

Już 28 maja Edyta Górniak wystąpi w Tauron Arenie na Festiwalu Muzyki Filmowej, gdzie zaśpiewa piosenkę z Pocahontas pt. Kolorowy Wiatr.

Zobacz: Michał Szpak zapytany o Edytę Górniak na konferencji na Eurowizji 2016. Odpowiedź? Bardzo szczera

Edyta Górniak i Natalia Szroeder na koncercie europejskim

Edyta Górniak i Natalia Szroeder na koncercie europejskim


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×